Jim z Prciček už si s jablečným koláčem hrát nemusí, má nádhernou manželku. Jason Biggs prozradil i neobvyklý recept na šťastné manželství

Jason Biggs s manželkou
Jason Biggs s manželkou
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 14. 6. 2022

Herec Jason Biggs (44), který se proslavil jako panic ve filmu Prci, prci, prcičky, má ve skutečnosti do smolaře daleko. Od roku 2008 je šťastně ženatý s herečkou Jenny Mollenovou (43), která ve svém věku vypadá nejméně o 10 let mladší. Pro časopis People promluvili o receptu na šťastné manželství, který Jason vnímá jako předběžné opatření.

Jason Biggs hrál ve filmech Prci, prci, prcičky Jima, věčného smolaře, kterému se nedařilo přijít o panictví a okouzlit slečnu, která se mu líbila. Celou filmovou sérií ho provázely trable spojené s láskou a intimnostmi, ve skutečnosti ho přitom v tomto směru už celé roky provází štěstí. Je totiž manželem neuvěřitelně krásné ženy.

S Jenny Mollenovou se oblíbený herec oženil před čtrnácti lety a od té doby je po jejím boku stále velmi spokojený. I pohledná blondýnka je herečkou, a proto s ní Jason Biggs občas kromě domácnosti sdílí i pracovní prostředí. Ponorková nemoc ale prý nehrozí, oba totiž dobře ví, co je v takovém případě klíčem k dlouhotrvající idylce.

"Pořád si rozumíme, a to hlavně díky tomu, že oba chodíme na terapie. Nemůžete spolu pracovat a nemít terapeuta," řekla Jenny Mollenová, jak ji cituje společenský magazín People. O něco slavnější manžel pak s jejími slovy souhlasí a ještě by její prohlášení mírně poupravil.

"Podle mě byste si ani neměli nikoho brát, jestli nemáte terapeuta. Je to jako takové předběžné opatření," řekl známý komik, kterého mohou fanoušci znát nejen z romantických komedií, ale také třeba ze seriálu Holky za mřížemi.

Jason Biggs a Jenny Mollenová jsou manželé od roku 2008. Kromě vášně pro herectví a společné domácnosti je spojují také dvě děti. Před 8 lety se jim narodil syn Sid, ke kterému o 4 roky později přibyl chlapec jménem Lazlo.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.