Reklama:

Jiří Adamec promluvil na oslavě Františka Janečka o rozvodu. Místo krásné manželky držel bílou tyč

Režisér Jiří Adamec
Režisér Jiří Adamec
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 14. 9. 2021

Hudební producent František Janeček slaví v hotelu NH Prague 77. narozeniny. Na velkolepý večírek pozval celou řadu slavných tváří, mezi nimi i režiséra Jiřího Adamce (73). Ten se znovu pousmál nad spekulacemi, že se rozvádí se svou manželkou, mluvčí Úřadu vlády Janou Adamcovou (49). Jak už v minulosti řekl pro ŽivotvČesku.cz, nic takového se prý nekoná. Doprovod mu krásná manželka ale nedělala.

Reklama:

Krásná moderátorka a mluvčí Úřadu vlády Jana Adamcová koncem srpna odjela na dovolenou do Chorvatska. V tu chvíli se objevily spekulace, že s manželem Jiřím Adamcem probíhá rozvodové řízení. To slavný režisér v krátkém povídání pro ŽivotvČesku.cz popřel.

Reklama:

Redakce ŽivotvČesku.cz se Janu Adamcovou tou dobou pokoušela kontaktovat, protože má na svůj věk dokonalou postavu a zajímalo nás, co pro to dělá. Ona sama sice reagovala jen SMS zprávou, že nemůže mluvit, ale redakci se podařilo zkontaktovat s jejím manželem.

"Z dovolené se vrací až za tři dny. Vzhledem k pozici, kterou zastává, rozhovory moc nedává, hrozí nebezpečí zneužití. Ozvěte se jí po neděli. O životosprávě by ale rozhovor dát mohla," řekl koncem srpna dobře naladěný Jiří Adamec pro ŽivotvČesku.cz a zároveň se pousmál nad spekulacemi, že by se měl rozvádět. Nic takového se prý nekoná.

Svá slova o tom, že rozvod se nekoná, nyní Jiří Adamec zopakoval na oslavě hudebního producenta Františka Janečka. Deníku Blesk.cz řekl, že přestože po tolika letech už manželství není takové, jaké bývalo v minulosti, s manželkou tvoří pár dál a rozvod je hloupost. Přesto do společnosti nechodí spolu, což spekulace o tom, že manželství už neklape jako dříve, jen podporuje.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: