Jiří Adamec se zřítil ze schodů. Taky se udeřil do hlavy, uvedla jeho manželka Jana Adamcová

Jiří Adamec a Jana Adamcová
Jiří Adamec a Jana Adamcová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 21. 3. 2023

Režisér Jiří Adamec, který stojí například za známou pohádkou Princové jsou na draka, oslavil v den prezidentské inaugurace Petra Pavla (61) své pětasedmdesáté narozeniny. Aktuálně se potýká se zraněním, které si způsobil pádem ze schodů ve svém domě na Hanspaulce. Podle manželky se nemůže postavit na nohy a ještě se uhodil do hlavy. Pro redakci ŽivotvČesku.cz před pár dny v rámci oslavy popsal, co by si ke svému životnímu jubileu přál ze všeho nejvíce.

Na otázku redakce ŽivotvČesku.cz, co by si přál k narozeninám, odpověděl velmi stručně a skromně. "Aby vše zůstalo, jako je teď. Je to zkrátka zákon přírody, je to tak, jak je," vysvětlil Jiří Adamec s tím, že fakt, že slavil narozeniny v den prezidentské inaugurace, nijak intenzivně neprožíval.

Deník Blesk přišel s informací ohledně jeho pádu. "Jirka nám chtěl pomoct s úpravami v domě. Když šel pro vrtačku, zřítil se ze schodů. A už se nemohl postavit na nohy. Taky se udeřil do hlavy," sdělila jeho choť Jana Adamcová (51) periodiku. Sám Adamec zranění pro deník potvrdil. "Mám bolesti. Nemohu chodit," uvedl.

Jiří Adamec má se současnou manželkou Janou Adamcovou dvě děti, syna Daniela (17) a dceru Jasmine Annu (14). Se ženou ale momentálně žijí odděleně. Původně měli v plánu se rozvést, to však prozatím odložili z osobních a zdravotních důvodů, jak někdejší sportovní moderátorka uvedla před časem pro ŽivotvČesku.cz. I nadále však zvládají společně fungovat jako rodiče v rámci rodiny a chovají se ve vzájemné úctě.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.