Jiří Krampol po kolapsu: Nastínil, kdy půjde z nemocnice domů

Jiří Krampol
Jiří Krampol
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 25. 3. 2024

Herec Jiří Krampol se ocitl po krátké době opět v nemocnici. Poté, co si vzal v pátek prášek na spaní a udělalo se mu špatně, ho sanitka převezla do Všeobecné fakultní nemocnice na Karlově náměstí. Legendární herec a dabér v neděli redakci ŽivotvČesku.cz potvrdil, že už byl z oddělení ARO převezen na standardní lůžkovou část. "Jsem na standardním pokoji na Karláku," uvedl a odhadl, že by tento týden mohl být propuštěn.

Strach o Jiřího Krampola začala mít veřejnost poté, co byl v pátek převezen záchrankou ze svého bytu do nemocnice. I když se v médiích objevily informace o tom, že herec bojuje o život, v neděli komunikoval s redaktorem redakce ŽivotvČesku.cz bez problémů. "Vzal jsem si prášek na spaní," sdělil Krampol s tím, že je navíc hodně vyčerpaný. "Tři měsíce jsem byl po nemocnicích, tak mě to vyčerpalo," vysvětlil umělec.

"V týdnu mě snad pustí domů," dodal ještě herec, který letos oslaví šestaosmdesáté narozeniny. Jiří Krampol strávil od konce loňského roku značnou část v Nemocnici na Františku, kde pobýval kvůli bolestem kolena a následně kvůli rehabilitaci. Při chůzi mu pomáhaly francouzské hole.

Dlouhodobě herce trápí i průdušky, kdy se zadýchává. "Nebyl jsem padesát let nemocný, tak co je na tom divného, že mám teď problém s kolenem," opakuje vždy »český Belmondo«, o kterého dlouhodobě pečuje »majordomus« Honza.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.