Jiří Krampol prozradil, jak to má v současnosti s ženami. Člověk přirozeně nechce být sám, říká

Herec Jiří Krampol
Herec Jiří Krampol
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 30. 4. 2021

V loňském srpnu přišel Jiří Krampol (82) o svou milovanou manželku Hanu Krampolovou (†59), se kterou podle svých slov strávil 32 let života. V současnosti je sám, ale vztahu se nebrání. Jenže vše není tak jednoduché, jak by se mohl jevit. "Je těžké někoho najít potom, co mi zemřela žena," řekl pro ŽivotvČesku.cz herec a moderátor, který se rozmluvil o současném životě a vztazích.

Jiří Krampol byl po náhlém úmrtí manželky zdrcený, přiznal ale, že mu ještě nedochází, že už Hanku nikdy neuvidí. Svou manželku silně miloval a nikdy si nedokázal připustit, že jednoho dne se ocitnou bez sebe. Snažil se ze všech sil, aby Hanka začala žít zdravějším způsobem života, překonala své psychické strasti, kterých nebylo málo. Marně. Za pár měsíců to bude rok, co si zvyká na novou životní etapu. Rád by měl někoho po svém boku, lehké to ale není.

"Je těžké někoho najít potom, co mi zemřela žena. Mám to v sobě a jednoduché to není, protože jsme spolu žili 32 let, Haničku jsem znal od jejích 15 let. Člověk přirozeně nechce být sám, ale vztah není otázka dne a čím je člověk starší, tak je to těžší a hůře se hledá vztah. Do postele sehnat ženu, to asi není problém, ale najít někoho, abych k němu měl vztah, to nejde jen tak. Většina ženských má také děti a v mém věku hůř hledá k nevlastním dětem vztah. Nikdy jsem nedělal rozdíly, ale jak je člověk starší, tak už nemá tolik sil," svěřil pro ŽivotvČesku.cz Jiří Krampol, jak to v současnosti má s ženami.

V roce 2017 dostala Hana Krampolová epileptický záchvat a odvezli ji do nemocnice na pražském Karlově náměstí, kde si ji nechali. Několikrát skončila v psychiatrické léčebně a zkolabovala také na dovolené v Tunisku v roce 2019, kde byla několik dní na jednotce intenzivní péče.

Začátkem loňského roku to ale s Hanou začalo vypadat lépe. Bohužel ale jen vypadat… V té době plynul manželce Jiřího Krampola drahocenný čas. Hana Krampolová zemřela v pondělí 3. srpna 2020 v 18:30 na vnitřní krvácení způsobené prasklým vředem v žaludku.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.