Jiří Krampol skončil ve vážném stavu v nemocnici. Osudnou se mu stala druhá dávka vakcíny proti covidu

Herec Jiří Krampol
Herec Jiří Krampol
Foto: nextfoto.cz

Jiří Krampol (82) musel být hospitalizovaný. Za zhoršením jeho stavu stála druhá dávka vakcíny proti onemocnění covid-19. "Ležel jsem v Nemocnici Na Františku. Bylo mi hodně zle a ještě stále to není ideální," řekl pro ŽivotvČesku.cz herec, kterého lékaři propustili před třemi dny.

Na očkování se herec těšil, a to z důvodu, aby se ochránil před zákeřným virem. "První dávka preparátu byla v pořádku, druhá už ne. Udělalo se mi hodně špatně, byl jsem malátný, celkově mi bylo hodně zle, proto jsem musel být hospitalizovaný," popsal Jiří Krampol pro ŽivotvĆesku.cz, co se dělo po druhé dávce preparátu a s tím, že je stále pod dohledem lékařů.

"Ještě teď večer (úterý) jsem na injekci. Tak věřím, že snad mi bude už lépe," dodal pro ŽivotvČesku.cz herec a moderátor.

Za pondělí v Česku laboratoře odhalily 11.233 nových případů koronaviru, zhruba o 2300 víc než před týdnem. V těžkém stavu leží v nemocnicích s onemocněním covid-19 nejvíce pacientů od začátku epidemie. Ministerstvo zdravotnictví jich v pondělí evidovalo 1329. Nemocniční péči vyžaduje více než 6500 lidí, jejich počet v posledních dnech roste.

Počet hospitalizovaných s onemocněním covid-19 klesl v sobotu k 6000, rekordní ale zůstává...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.