Jiří Paroubek jako český Mitch Buchannon. Ve Francii na pláži tvrdě makám, říká expremiér před rozvodem s Petrou

Jiří Paroubek na dovolené ve Francii
Jiří Paroubek na dovolené ve Francii
Foto: Se svolením Jiřího Paroubka
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 17. 7. 2021

Že by Jiří Paroubek (68) měl patřit do starého železa? Tak to ani náhodou. Aktuálně je na dovolené na jihu Francie, kde si dává do těla. Nemá problém ve vysokých teplotách odhodit triko a dát si pořádný sprint na pláži za doprovodu šumění moře. "Je to sportovní dovolená," řekl pro ŽivotvČesku.cz bývalý předseda vlády a zaslal do redakce několik snímků.

Mitch Buchannon z legendárního seriálu Pobřežní hlídka by projevil při pohledu na to, jak na sobě Jiří Paroubek tvrdě maká na pláži v jižní Francii, velké uznání. Aby také ne, když jsou z dálky téměř k nerozeznání. Bývalému premiérovi České republiky chybí jen jedno, a to červený plovák v ruce.

"Hodně se na dovolené hýbu, dalo by se říct, že na sobě tvrdě makám. Zejména čínské terapeutické cviky, které provádím tři hodiny před tím, než jdu na snídani, ale rád se i proběhnu. Dodržuji vyvážený jídelníček a jde o zdravotní dovolenou, na které je se mnou aktuálně moje partnerka Gabriela," popsal pro ŽivotvČesku.cz Jiří Paroubek, na němž je vidět, že poměrně dost zhubnul a vypadá to, že je v hodně dobré kondici.

Expremiér se tak připravuje na rozvodové řízení, které ho čeká v srpnu. "V závěru dalšího měsíce je datum rozvodu. Uvidíme, jestli tam Petra přijde. Ale doufám, že už se dostaví a tentokrát to už bude," dodal Jiří Paroubek pro ŽivotvČesku.cz, kdy dojde oficiálně k ukončení manželství. Po rozvodovém stání není všemu ještě konec. Podle Jiřího Paroubka musí dojít k majetkovému vyrovnání, což bude podle něj »boj« na dalších pár let. A je tak evidentní, že se na to musí nejen psychicky, ale i fyzicky posílit. To se mu na jihu Francie daří.

Akční herec Jason Statham (55) si čas od času musí dát pauzu od náročného natáčení filmů, ...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.