Jiří Paroubek oslavil 69. narozeniny na cestách. Popsal praktický dárek, který mu dodá hodně šťávy

Bývalý politik Jiří Paroubek
Bývalý politik Jiří Paroubek
Foto: Profimedia
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 22. 8. 2021

Když býval premiérem či vedl ČSSD, tak se na gratulace při oslavě jeho narozenin stály fronty. Dnes žije Jiří Paroubek klidný život a místo opulentních oslav mu větší radost udělá, když může trávit čas s těmi, které má rád. Pro ŽivotvČesku.cz přiznal, že k 69. narozeninám dostal pomocníka do kuchyně.

Podnikatel František Janeček, herec Jiří Krampol, lékař Jan Cimický či zpěvák Michal David. Takové persony chodily Jiřímu Paroubkovi gratulovat, když naplno zářila jeho politická hvězda.

Bývalý premiér dnes říká, že žije život spokojeného důchodce a největší radost mu dělá cestování po boku přítelkyně Gábiny. "Narozeniny mě zastihly cestou z Chorvatska, slavil jsem tedy na cestách. Nějakou větší oslavu už letos neplánuji," řekl pro ŽivotvČesku.cz dobře naladěný a odpočatý oslavenec, který dostal pomocnou sílu do kuchyně. "Nějaké dárky samozřejmě proběhly. Dostal jsem třeba odšťavňovač," usmál se Jiří Paroubek, který s napětím hledí na začátek nového týdne. Měl by totiž pokračovat soud s jeho stále ještě manželkou Petrou (47).

"Po neděli má pokračovat soud, ale uvidíme, zda se to nezruší," popsal Jiří Paroubek s tím, že se může stát, že právní zástupci jeho manželky třeba ohlásí, že je Petra nemocná.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.