Jiří Paroubek se v horském jezírku v Alpách proháněl jako česká štika. Jde o druhou letošní dovolenou, prozradil

Bývalý politik Jiří Paroubek
Bývalý politik Jiří Paroubek
Foto: Se svolením Jiřího Paroubka
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 31. 7. 2021

Jiří Paroubek (68) je aktuálně na své druhé letošní dovolené. Před dvěma týdny si dopřál osmidenního pobytu ve Francii, aktuálně je v Rakousku nedaleko Salzburgu. "Jde o sportovní dovolenou. Do Francie jezdím přes třicet let, do Rakouska se každý rok vracím už přes dvacet let," řekl pro ŽivotvČesku.cz bývalý politik, který za poslední roky výrazně shodil na váze.

Obě dovolené pojal bývalý předseda ČSSD sportovně. "Hodně se na dovolené hýbu. Zejména provádím každý den čínské terapeutické cviky, a to tři hodiny před tím, než jdu na snídani, ale rád se i proběhnu a nebo si v Rakousku zaplavu v přírodním horském jezírku. Dodržuji vyvážený jídelníček a jde o sportovně laděnou dovolenou," popsal pro ŽivotvČesku.cz bývalý premiér České republiky a do redakce zaslal několik snímků jako důkaz.

Bývalému politikovi se podařilo hodně shodit na váze. "Je to otázka zhruba pěti let, kdy jsem dostal na váze dolů okolo 18 kilogramů," upřesnil pro ŽivotvČesku.cz zatím stále manžel Petry Paroubkové (47), se kterou čtyři roky nežije.

Na konci srpna dojde k rozvodovému stání. Jde již o druhé stání - první mělo proběhnout v letošním dubnu. Pár dnů před samotným jednáním se ale Paroubková omluvila ze zdravotních důvodů. "Věřím, že tentokrát k němu dojde," dodal pro ŽivotvČesku.cz Jiří Paroubek.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.