Jiří Paroubek skotačil ve vlnách jako Aquaman. Francii ukázal skvělou formu. Denně uplavu 3 km, říká

Bývalý premiér Jiří Paroubek
Bývalý premiér Jiří Paroubek
Foto: Se svolením Jiřího Paroubka
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 18. 7. 2021

Bývalý předseda vlády Jiří Paroubek (68) si užívá slunečných dnů a moře na jihu Francie, kde je na dovolené se svou partnerkou Gábinou. Denně na sobě maká. Že je ve vynikající formě, potvrzuje snímek, který zaslal do redakce. Na něm je vidět, jak vylézá z moře. "Denně uplavu tři kilometry," řekl pro ŽivotvČesku.cz bývalý politik.

Do Francie jezdí každý rok už 30 let. Jiří Paroubek se netají tím, že zemi, která je proslulá zejména skvělými víny, si velmi oblíbil. Ovšem kdo by si myslel, že tam jezdí jen relaxovat, bude se mýlit.

"Je to spíše sportovní dovolená. Každé ráno cvičím protahovací a posilovací cviky v tělocvičně a venku a také čínské cvičení čchi kung. Pak jdu plavat ráno, kdy si dám 3 kilometry a pak jdu na zdravou snídani, ve které převažuje ovoce a jogurt, suché plody, nízkotučné sýry a ovocné šťávy. Následuje odpolední program, kdy jdeme s partnerkou po okolí. Jezdím sem už 30 let, takže i letos je to návrat do starých, oblíbených míst," popsal svou dovolenou Jiří Paroubek s tím, že v lásce má zejména francouzskou kulturu.

Po návratu z dovolené se bývalý premiér bude muset připravit na rozvodové řízení se stále manželkou Petrou. "V závěru dalšího měsíce je datum rozvodu. Uvidíme, jestli tam Petra přijde. Ale doufám, že se dostaví a tentokrát už to bude," dodal Jiří Paroubek pro ŽivotvČesku.cz, kdy dojde oficiálně k ukončení manželství.

Po rozvodovém stání není všemu ještě konec. Podle Jiřího Paroubka musí dojít k majetkovému vyrovnání, což bude podle něj »boj« na dalších pár let.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.