Jiřina Bohdalová doporučuje roušky a hodnotí slova Miloše Zemana: Byl to moc krásný projev

Herečka Jiřina Bohdalová
Herečka Jiřina Bohdalová
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 17. 10. 2020

Česká veřejnost v pátek večer sledovala televizní projev prezidenta republiky Miloše Zemana. Ten vyzval Čechy, aby přijali odpovědnost a začali nosit roušky tam, kde je to povinné. Prezident zároveň občany varoval, aby neposlouchali laiky, ale dali na rady a doporučení skutečných odborníků. Zeptali jsme se herečky Jiřiny Bohdalové, jak projev hodnotí.

Prezident Miloš Zeman v projevu apeloval na občany, že je opravdu nutné nosit roušky. "Máme k dispozici jenom jednu jedinou zbraň, protože vakcína ještě neexistuje. Touto zbraní je malý kousek látky, který si přivěsíme na obličej a který nás chrání před nákazou a naopak my chráníme druhé před touto nákazou," uvedl Miloš Zeman a dodal, že policie by měla pokutovat ty, kteří roušky ignorují a programově odmítají.

Obdivovatelka Miloše Zemana Jiřina Bohdalová s tímto doporučením absolutně souhlasí. "Já jsem ráda, že to lidé vnímají. Je třeba roušky nosit. Jsem ráda, že o tom pan prezident mluvil. Byl to moc krásný projev," sdělila oblíbená herečka pro Život v Česku.

Sama herečka je ráda, že se jí zatím zdravotní komplikace vyhýbají. Uvědomuje si, že podzimní počasí může velkému množství lidí přinést zdravotní obtíže. "Já jsem zaplaťpánůh zdravá a cítím se dobře," ujistila čtenáře představitelka dramatu Fany či Nesmrtelné tety.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.