Jiřina Bohdalová promluvila o milované i kritizované Zlaté masce: Baví mě společnost těch lidí, říká

Herečka Jiřina Bohdalová
Herečka Jiřina Bohdalová
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 20. 9. 2020

V neděli večer se na televizní obrazovce opět v pořadu, kde se hádá, kdo je pod maskou, potkal Jakub Prachař (37) s legendární Jiřinou Bohdalovou (89). A herečka pro ŽivotvČesku.cz pořad zhodnotila.

Nová zábavná show Zlatá maska, kde se nejen zpívá, má jednoduchý princip. A to uhodnout, kdo se skrývá pod maskou. Jiřina Bohdalová pro ŽivotvČesku.cz zhodnotila, jak se jí pořad líbí a jak se jí natáčel.

"Natáčení bylo únavné, ale bylo to roztomilé, a to především kvůli společnosti těch lidí," řekla směrem k novému pořadu Jiřina Bohdalová, která tvoří dnes už pravidelnou dvojici s moderátorem Jakubem Prachařem.

Již dříve pořad zhodnotil pro ŽivotvČesku.cz i moderátor Libor Bouček, který je přesvědčen, že jde o velmi zajímavý koncept. A v jednom z posledních dílů usedl mezi »detektivy«.

"Pořad Zlatá maska patří ke globálním senzacím televizního trhu posledních dvou let. Je absolutně jiný než vše doposud a jsem rád, že jsem se na něm mohl podílet. Ostatně každé setkání s Jiřinkou nebo s Jakubem je skvostné. Jasným, ale bohužel nevyhnutelným handicapem je spojení Česka a Slovenska, které může být pro diváky komplikované vzhledem k obtížnému hádání osobnosti z jiné země. Ale vím, že další epizody byly zábavné a doufám, že se pobaví i diváci na obou březích Moravy,"řekl Libor Bouček pro ŽivotvČesku.cz.

Zlatá maska vychází ze zahraničního formátu, který diváky nadchl natolik, že se v několika zemích stal doslova fenoménem. Paradoxem v Česku si své příznivce našel, stejně tak ale i tábor kritiků.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.