Jiřina Bohdalová si užívala večírek po boku zarostlého vnuka. Oslava byla báječná, zhodnotil svůj den František Janeček

Jiřina Bohdalová s vnukem
Jiřina Bohdalová s vnukem
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 16. 9. 2021

Hudební producent František Janeček v úterý oslavil v hotelu NH Prague 77. narozeniny. Na jeho večírek přišlo mnoho známých tváří a podle oslavence šlo o vskutku vydařený večer. Mezi hosty byla i fenomenální herečka Jiřina Bohdalová (90), které dělal doprovod vnuk Marek Ciccotti (35). Ten výrazně změnil vizáž a na večírku se ukázal s dlouhými vlasy a plnovousem. "Oslava byla báječná," zhodnotil úterní večer oslavenec František Janeček pro ŽivotvČesku.cz.

Narozeninové oslavy Františka Janečka jsou vždy velkolepé a jinak tomu nebylo ani letos. Popřát hudebnímu producentovi přišla celá řada známých osobností nejen z oboru, dorazili například Bohuš Matuš (48) s manželkou, Andrea Pomeje (33) s partnerem či herečka Jiřina Bohdalová s vnukem Markem.

Marek Ciccotti, přestože je už poměrně zkušeným režisérem, se už v minulosti svěřil, že řídit babičku a matku Simonu Stašovou by pro něj byla výzva, které by se bál. "Určitě je možné, že se někdy propojíme. Myslím, že se toho trochu bojím. To riziko, že mě nebudou poslouchat, je velké," řekl starší vnuk Jiřiny Bohdalové časopisu Týden.

Syn Simony Stašové se na oslavě Františka Janečka ukázal s novou vizáží. Zatímco dříve měl krátké vlasy a upravené strniště, nyní nosí dlouhé vlasy pod ramena a hustý plnovous. Po boku babičky se dobře bavil a sám oslavenec řekl, že večírek se opravdu vydařil.

"Oslava byla báječná. Přišlo mnoho hostů a bylo to opravdu skvělé. Bylo také krásné počasí," řekl pro ŽivotvČesku.cz František Janeček, který oslavil 77. narozeniny. Nyní se drží především jednoho motta. "Zdraví je na prvním místě," dodal hudební producent pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.