Jitka Asterová prozradila, kolik času a péče stojí za jejím mladistvým vzhledem. Plastiky nezavrhuje, ale na botox by už nikdy nešla

Jitka Asterová
Jitka Asterová
Foto: Nextfoto
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 25. 6. 2022

Na premiéře snímku Prezidentka, v němž hlavní roli ztvárnila Aňa Geislerová (46), zazářila i vždy usměvavá herečka Jitka Asterová (62). Přítomné hosty opět zarazila mladistvým vzhledem. "Svému obličeji a pleti věnuji opravdu velkou péči, strávím u ní více času než při sportu," svěřila se pro ŽivotvČesku.cz a popsala, jaké kosmetické rituály své pokožce dopřává.

Drobné blondýnce by jen málokdo hádal, že už má na krku šest křížků. Vypadá úžasně, ale rozhodně to není bez práce. "Mám zvyk, který dodržuji každé ráno. Pleť nejdříve pečlivě vyčistím korejskou kosmetikou a pak ještě použiji světelnou lampu. Ráda si dělám také masky," řekla pro ŽivotvČesku.cz rozhlasová moderátorka.

Svou pleť podporuje důkladně i zevnitř. "Piji hodně vody a používám různé výživové doplňky a vitamíny," prozradila redakci ŽivotvČesku.cz svůj trik na rozzářenou pokožku s tím, že by se po konzultaci s odborníkem nebránila ani menšímu zákroku plastického chirurga.

"Výplně a botox nejsou nic pro mě, nemám to ráda. Jednou jsem na tom byla, je to asi dvacet let zpátky, znovu už bych do toho nešla. Neměla jsem žádný výraz, to je pro herečku velký problém," zavzpomínala pro ŽivotvČesku.cz na experiment umělkyně, kterou mohou diváci znát například z filmu Šakalí léta.

Nejen udržovaná tvář ale stojí za jejím skvělým vzhledem. "Ráda cvičím jógu, jezdím na kole a chodím pěšky. A když mám pocit, že potřebuji zpevnit nějakou část těla, poslouží mi k tomu aplikace v mobilu, podle které si zacvičím," dodala pro ŽivotvČesku.cz ohledně svých pohybových aktivit známá umělkyně.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.