Jitka Boho ovládla hudební show jako Miley Cyrus. Vítězka přidala velmi skromný vzkaz

Modelka Jitka Boho
Modelka Jitka Boho
Foto: Se svolením TV Nova
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 4. 4. 2021

Nedělní večer opět patřil hudební show na nejsledovanější tuzemské komerční stanici. Zajímavý souboj mezi Romanem Vojtkem (48) a Jitkou Boho (29) rozhodovaly až poslední hlasy od populárních tváří. "Byla jsem velmi překvapená, opravdu jsem to nečekala," řekla pro ŽivotvČesku.cz Jitka Boho, která kostýmovou show nakonec těsně ovládla.

Diváci mohli sledovat hodně těsný souboj mezi Romanem Vojtkem a Jitkou Boho. O tom, kdo bude královnou nedělního večera, nakonec rozhodly až hlasy samotných účinkujících. Porotu ve složení Jakub Kohák, Eva Burešová, Marek Lambora tentokrát doplnil zpěvák Marek Ztracený. Diváci u televizních obrazovek i na sociálních sítích se shodovali, že šlo opravdu o hodně vyrovnané kolo.

Vítězství nakonec těsně urvala Jitka Boho, která zpívala song Midnight Sky od Miley Cyrus. Na druhém místě skončil Roman Vojtek, který se převtělil do Arethy Franklin a přednesl píseň Think. Na třetím místě skončil David Gránský, který zpíval song Hungry Eyes, který hltaly zejména dámy, protože píseň se objevila ve filmu Hříšný tanec, kde exceloval Patrick Swayze.

"Byla jsem velmi překvapená, opravdu jsem to nečekala, protože všichni byli neskutečně dobří," zhodnotila nedělní večer pro ŽivotvČesku.cz vítězka a přidala skromný vzkaz. "Mám radost hlavně z toho, že penízky jsou na dobrou věc pro projekt Korunka pomáhá. Děkuji za tu možnost v této řadě být, je to pro mne velká čest a strašně si toho vážím," dodala pro ŽivotvČesku.cz Jitka Boho, která zastínila další fenomenální výkony. Petr Rychlý jako Štefan Margita či Albert Černý jako rapper Eminem byli totiž také výteční.

Epidemie koronaviru znamenala na jaře loňského roku velkou neznámou a každá informace týkající se právě onemocnění covid-19 a všeho s ním souvisejícím, se stala důležitou pro vytváření názorů ve společnosti. Jenže stejně tak jako se k lidem dostávala podstatná fakta, někteří začali šířit klamné a falešné zprávy. Analytici neziskové organizace Bezpečnostní centrum Evropské hodnoty (European Values) vydali mimo jiné žebříček podle nich největších dezinformátorů z řad českých celebrit.

Šampionská řada hudební show plné kostýmů má za sebou napínavé finále. Porota rozhodla, že...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu