Jitka Boho se u moře pochlubila výstavní postavou. Žádné diety nedržím, prozradila a popsala, jakým heslem se řídí

Zpěvačka a modelka Jitka Boho
Zpěvačka a modelka Jitka Boho
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 9. 10. 2021

Zpěvačka a modelka Jitka Boho (29) patří mezi slavné krásky, které mají naprosto dokonalou štíhlou postavu. Když se na sociální síti pochlubila snímkem v plavkách, jen málokomu se nezatajil dech. Perfektní fugury přitom nedosahuje prostřednictvím šílených diet a ráda si dá vše, na co má chuť. "Žádné diety nedržím, spíš se držím hesla všeho s mírou," uvedla Jitka Boho pro ŽivotvČesku.cz.

Jitka Boho patří mezi nejkrásnější ženy českého showbyznysu. Přestože je maminkou téměř šestileté holčičky Rosalie, na její postavě to není ani v nejmenším znát. Možná jí byly předpoklady ke štíhlé figuře dány do vínku, ale největší zásluhu na tom přeci jen nese ona sama. K drastickým dietám přitom nikdy nepřistoupila a vystačí si s ověřenými postupy.

Vítězka show plné kostýmů si ráda dopřeje vše, co má ráda. "Žádné diety nedržím, spíš se držím hesla všeho s mírou," uvedla pro ŽivotvČesku.cz krásná modelka a zpěvačka, která nevěří v zázračné hubnoucí koktejly či striktní jídelníčky s minimálním příjmem energie.

Za tělo jako ze žurnálu vděčí sympatická brunetka pohybu, který nezanedbává ani ve dny vyhrazené pro odpočinek. "Pravidelně cvičím, dřepuji, posiluji, i tady na dovolené," dodala pro ŽivotvČesku.cz Jitka Boho, která nelení ani v prosluněném Turecku.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.