Jitka Boho: Těhotenství mě překvapilo. V té době jsem měla covid, takže jsem příznaky přisuzovala nemoci. Teď se stěhuji

Jitka Boho
Jitka Boho
Foto: Se svolením Jitky Boho / Foto s vědomím Olgy Ledyaevy
Markéta Prosová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 4. 5. 2022

Pro zpěvačku a modelku Jitku Boho (30) jsou uplynulé týdny letošního roku plné radosti. A to zejména z důvodu, že s partnerem Tomášem Hřebíkem (42) čekají první společné miminko. Pro vítězku soutěže Česká Miss 2010 už to bude ale podruhé, co přivede na svět potomka. Její dcera Rosalie (6) se tak těší na sestřičku, nebo bratříčka. Charismatická exmodelka a zpěvačka pro ŽivotvČesku.cz prozradila, jak reagovala, když se šťastnou novinku dozvěděla. "Byla jsem v šoku, překvapená, vůbec jsem to nečekala," přiblížila s tím, že v momentě, kdy zjistila, že bude podruhé maminkou, bojovala s covidem.

"V době, kdy jsem těhotenství zjistila, jsem byla pozitivní na covid. Příznaky jsem do té doby tedy přisuzovala nemoci, ne těhotenství. Byla jsem ale moc šťastná a modlila se, tak jako celou dobu, aby bylo vše v pořádku a miminko bylo zdravé," popsala pro ŽivotvČesku.cz semifinalistka první Česko Slovenské SuperStar období, kdy se krásnou zprávu, která rozradostní každou ženu, dozvěděla.

Nelze se divit, že bývalá hvězda přehlídkových mol měla obavy, aby její požehnaný stav nezkomplikovalo onemocnění, které dokázalo na dva roky zaskočit celý svět. Podle poslední studie amerického Střediska pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC), o které informoval list The Guardian, jsou těhotné ženy vystaveny zvýšenému riziku těžkého průběhu onemocnění covid-19. Prodělání této nemoci v těhotenství může zároveň zvýšit řadu rizikových faktorů.

Obavy ale neměla sama nastávající dvojnásobná maminka. Podobně tomu bylo i u jejího partnera. Naštěstí covid Jitka Boho bez újmy překonala a momentálně si s milovaným mužem užívají těch nejkrásnějších momentů, které těhotenství přináší.

Talentovaná zpěvačka redakci prozradila, že novinku svému příteli nesvěřila jen tak. Pořádně ho s nadsázkou řečeno potrápila. "Můj přítel se to dozvěděl u večeře pomocí šifry. Potrpím si na hlavolamy, doplňování číselných řad a podobně, takže jsem mu připravila lísteček s kódem, který musel vyluštit. Pár nápověd jsem dala a pak už jsem viděla jen potutelný úsměv… Myslím, že sám byl taky dost překvapený, ale radost měl asi podobnou jako já," vylíčila pro ŽivotvČesku.cz s úsměvem na tváři okouzlující brunetka.

Z nového člena rodiny se raduje i zpěvaččina dcera Rosálka, která je jejím prvním potomkem z manželství s hudebníkem Lukášem Boho, které bylo úředně ukončeno v roce 2020. "Rosi bude velká ségra, myslím, že se těší. Občas sama od sebe přijde a pohladí bříško. Věděla to už dříve, než jsem jí to vůbec řekla," uvedla pro ŽivotvČesku.cz nastávající dvojnásobná maminka.

Bývalá misska má termín v říjnu. Celý průběh těhotenství nebyl podle jejích slov jen procházka růžovým sadem. "První trimestr byl náročnější. Silné nevolnosti, covid, pak zánět dutin, nehoda... zatím se úplně nedá mluvit o pohodovém těhotenství, ale už je mi naštěstí lépe," dodala pro ŽivotvČesku.cz sympatická umělkyně s tím, že se aktuálně stěhuje zpět do Prahy a těší se na společné bydlení s partnerem, se kterým vstoupila do vztahu v druhé polovině loňského roku.

Kdo je Jitka Boho (rozená Válková):

Rodačka z Třebíče se narodila 11. listopadu 1991. Ve finále soutěže krásy Česká Miss 2010 byla jeho nejmladší a se svojí výškou 171 cm zároveň i nejnižší účastnicí. V srpnu 2010 se zúčastnila v Las Vegas i soutěže Miss Universe a probojovala se mezi 15 nejkrásnějších dívek.

Jitka Boho zaujala nejen svou krásou, ale i zpěvem. Do roku 2010 působila tři roky ve studentské kapele Spirit Rock, v roce 2009 soutěžila v Česko Slovenské SuperStar, v roce 2010 nazpívala s Josefem Vágnerem duet Díky letu motýlů. V roce 2011 hrála ve filmu Bastardi 2 v roli paní Valovské. V roce 2014 nadabovala jednu z hlavních dam v družině krále ve filmu Hercules. V roce 2017 účinkovala v hudební show Tvoje tvář má známý hlas.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.