Jitka Čvančarová čarovala jako hvězdná Madonna. Zvítězil ale Martin Schreiner

Jitka Čvančarová předvedla skvělé vystoupení
Jitka Čvančarová předvedla skvělé vystoupení
Foto: Archiv TV NOva
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 19. 9. 2020

O sobotním večeru se televizním divákům představil třetí díl sedmé řady populární show plné kostýmů a masek a velmi atraktivních proměn. A i když soutěžící opět ukázali svůj talent, pro diváky bylo jednoznačně nejemotivnější vystoupení herečky Jitky Čvančarové (42) coby Madonny se skladbou Frozen a Martina Schreinera, který získal prvenství.

Porotci mezi sebe přivítali tentokrát uznávaného šéfkuchaře Přemka Forejta (33), který na závěr pořadu měl přichystané pěvecké vystoupení. Už dříve produkce pořadu avizovala, že se Přemek představí jako Justin Timberlake (39). "Celý týden jsem to trénoval a studoval jeho pohyby. Dost jsem si celou přípravu užil, bylo to něco jiného a bylo to příjemné," řekl pro ŽivotvČesku.cz populární šéfkuchař. Jeho vystoupení bylo natolik silné, že mu na konci vystoupení jeho kolegové z poroty tleskali ve stoje.

Ovšem největší pozornost na sebe v průběhu pořadu Tvoje tvář má známý hlas strhla Jitka Čvančarová, která předvedla světově proslulou zpěvačku Madonnu. A její číslo bylo skutečně úchvatné a pohybově poměrně náročné. "Čaruji už celý týden," prozradila Jitka po svém vystoupení a popsala tak, že se hodně zaměřila na trénink detailů s prsty rukou. Madonna totiž ve slavném klipu klade velký důraz na pohyby prstů a celkově paží.

V závěru soutěže vystoupil Martin Schreiner jako Lewis Capaldi se skladbou Someone You Loved. A podobně jako Jitka si vysloužil obří uznání. Skladba mladému zpěvákovi neuvěřitelně sedla a o jeho talentu a i důvodu, proč patřil v posledním ročníku SuperStar mezi finalisty, nemohlo být pochyb. Někteří z porotců dokonce jeho vystoupení hodnotili jako fenomenální. A i to byl důvod, proč ve třetím díle Martin získal nejvíce bodů a zvítězil.

Před kamerami se jako v předchozích dvou dílech sešla celá osmička účinkujících - Erika Stárková, Albert Černý, Bára Basiková, Martin Schreiner, Jitka Čvančarová, Jordan Haj, Andrea Kalousová a Bořek Slezáček - jejichž vystoupení byla během sobotního večera rozhodně televizním zpestřením.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.