Jitka Čvančarová se ukázala v novém účesu a bez make-upu. Bez líčidel vypadá o 15 let mladší

Jitka Čvančarová
Jitka Čvančarová
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 20. 5. 2024

Fanoušci jsou u herečky Jitky Čvančarové zvyklí na vždy upravený vzhled. Její nejnovější snímky, které sdílela společně se svým kadeřníkem ale dokazují, že nenalíčená vypadá Jitka senzačně. Lidé pod příspěvkem zahrnují herečku komplimenty a shodují se na tom, že okouzlující brunetka vypadá o mnoho let mladší a doslova »jako holčička«. Vzhled upravené-neupravené herečky zhodnotil pro ŽivotvČesku.cz módní guru Kája Pavlíček.

Jitka Čvančarová patří k charismatickým ženám, kterým nechybí glanc a osobní kouzlo. Málokdy je ale možnost vidět ji zcela nenalíčenou. I když herečka volí často umírněný make-up, přesto má oči a ústa často zvýrazněné. V nejnovějším příspěvku, kdy se vyfotila se známým kadeřníkem Michalem Zapomělem, vypadá bez make-upu naprosto božsky.

Svěží a čisté krásy si všimli i lidé, kteří se pod příspěvkem ve většině shodovali na tom, že umělkyně vypadá ve své přirozenosti a s novým účesem o mnoho mladší.

"Nenamalovaná vypadá úžasně mladě a svěže," poznamenala jedna z uživatelek sociální sítě Instagram. "Nádherná a bez toho make-upu úplná bohyně, jako holčička," vysekla Jitce poklonu další ze žen.

Skutečně se z příspěvku zdá, jako by oblíbená herečka a vášnivá zpěvačka vlastnila elixír mládí. Její vzhled v novém účesu zhodnotil pro ŽivotvČesku.cz zkušený stylista hvězd Kája Pavlíček.

"Jitka patří k ženám, které mají takzvaně něco navíc. To kouzlo a charisma je z ní cítit na dálku. Takové ženě sluší většinou všechno. Co se týká vlasů a celkově vizáže bez make-upu, musím říct, že na fotce vypadá opravdu o patnáct let mladší. Ležérní vlny mírně sčesané do čela jsou trendy a bez zásahu líčidel působí Jitka svěže, odpočatě, řekl bych šťastně, takže je vidět, že zřejmě prožívá šťastné období," zhodnotil hereččin vzhled módní stylista Kája Pavlíček pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.