Jitka Molavcová a Jiří Suchý se bok po boku ukázali ve společnosti. Do svého hledáčku si je vzala módní policie

Jitka Molavcová a Jiří Suchý
Jitka Molavcová a Jiří Suchý
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 21. 5. 2022

Pokud se dnes někdo zaslouženě řadí mezi herecké legendy tuzemské scény, jsou to nepochybně Jitka Molavcová (72) a Jiří Suchý (90). Dlouholetí kolegové z divadla Semafor se právě v něm sešli u příležitosti křtu CD a skvěle se bavili. Stylista slavných zhodnotil vzhled těchto dvou ikon a chválou nešetřil. "Je vidět, že není potřeba během života měnit styl každé dva roky, když si člověk najde to, co mu sedí," řekl pro ŽivotvČesku.cz Kája Pavlíček (49).

V pražském divadle Semafor se konal křest CD Koncert v barvách Semaforu. Pokud někdo rozhodně nesměl chybět, byli to Jitka Molavcová a Jiří Suchý, kteří jsou od 70. let nejen kolegy na prknech, která znamenají svět, ale také dobrými přáteli. Ani po letech společné práce nepřišli o energii a jiskru, a proto na křtu zářili a skvěle se bavili.

V branži se herečtí kolegové a přátelé pohybují už úctyhodná léta a oba moc dobře ví, jak se sluší na společenských událostech vypadat. Pro redakci ŽivotvČesku.cz outfity obou legend na křtu zhodnotil stylista slavných Kája Pavlíček. Zatímco Jitka Molavcová přišla v černých šatech s kabátkem z nevšedního materiálu, Jiří Suchý vsadil na klasiku v podobě zajímavého obleku.

Jitka Molavcová - není třeba měnit styl

"Ona je pořád stejná. Co si ji pamatuji z dob, kdy dělala různé dětské pořady, tak mám pocit, že vypadá pořád výborně. Je vidět, že není potřeba během života měnit styl každé dva roky, že když si člověk najde styl, který mu sedí, patří k němu a vytváří tu jeho osobnost, tak s ním může vydržet po celý život, jako ona s mikádem. Má štíhlou postavu, takže černé pouzdrové šaty jsou ideál a oživení šifonovým kabátkem působí velice žensky a ona v tom působí jako dáma. Osobně mám na lidech radši barvy, ale to je můj vnitřní problém," polichotil pro ŽivotvČesku.cz Jitce Molavcové Kája Pavlíček.

Jiří Suchý - sako jako denní chleba

"Vzhledem ke svému věku a postavení to pojal v pořádku. Známe ho v saku, je to pro něj běžný denní chleba, je to jeho standard a svědčí mu. Myslím si, že pánovi tohoto věku není na tomto outfitu co vytknout," okomentoval stylista slavných pro ŽivotvČesku.cz legendárního divadelníka, který má i v 90. letech šarm na rozdávání.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.