Jitka Molavcová se těší zpět do divadla. Očkování za sebou ještě nemám, přiznala herečka

Herečka Jitka Molavcová
Herečka Jitka Molavcová
Foto: nextfoto.cz

Herečka a zpěvačka Jitka Molavcová (71) je kromě televize známá především z divadla, už od roku 1970 se objevuje v legendárním Semaforu. Jako divadelní umělkyně se jí koronavirová opatření také týkají, ale nestěžuje si. Aktuálně čeká na očkování. "Už jsem registrovaná," uvedla Jitka Molavcová pro ŽivotvČesku.cz a prozradila, co chystá na dobu po covidu.

Jitka Molavcová je jednou z někdejších hrdinek dětských srdcí a především známou divadelní i televizní herečkou. Na prknech, která znamenají svět, se prochází už více než 50 let a ačkoliv doba covidová jí to neumožňuje, nestěžuje si. "Mám se dobře, žiju," zasmála se pro ŽivotvČesku.cz Jitka Molavcová

Oblíbená herečka a zpěvačka už má nárok na vakcínu, zatím ale nebyla ani na první dávce a čeká. "Očkování za sebou ještě nemám, ale chystám se. Už jsem registrovaná," řekla pro ŽivotvČesku.cz sympatická Jitka Molavcová.

Plány Jitky Molavcové na dobu, kdy opatření nebudou tak přísná a kultura znovu ožije, jsou jasná. Jako divadelnice tělem i duší se vrátí k představením. "Budeme hrát v divadle, doufejme. Na to už se těším," doplnila optimisticky smýšlející umělkyně s tím, že připravuje i CD s názvem Zčistajasna, které mělo vyjít už před rokem a vyjde zhruba koncem dubna.

Jitka Molavcová má plány i na září, tou dobou by už kultura mohla být oživena. "S Jiřím Suchým a třemi kolegyněmi připravujeme hudební pořad s názvem Konečně, premiéra bude 17. září," doplnila fenomenální herečka a zpěvačka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.