Jitka Nováčková přivedla na svět o 3 týdny dříve zdravou holčičku. Dostala hned dvě krásná jména

Jitka Nováčková se stala poprvé maminkou
Jitka Nováčková se stala poprvé maminkou
Foto: nextofoto.cz

Modelka a úspěšná influencerka Jitka Nováčková (28) se stala maminkou. Zdravá holčička přišla na svět o tři týdny dříve, ale naštěstí jsou obě v pořádku. Miminko dostalo neobvyklé jméno, a to ne jedno, ale rovnou dvě.

Krásná blondýnka se těšila na prvního potomka společně se svým přítelem a fotbalistou Timem Sparvem (33) a pohledný pár se konečně dočkal. Jitka sice porodila o tři týdny dříve, ale děvčátko, které dostalo neobvyklé jméno Leah Elissa, je zdravé a v pořádku. Elissa přitom nese vznešený význam přísaha Boží a Leah pak les nebo mýtinu.

"Leah Elissa. Bude po tatínkovi, raději dorazila o tři týdny dřív, než byť jen o minutu pozdě. A za mě jedna rada - sbalte si tašku do porodnice dřív, než máte pocit, že je třeba. V kontrakcích pak nejenže nevíte, jak se jmenujete, ale balení s těmi »au« zastávkami trvá nekonečně dlouho. Vítej na světě," napsala šťastná maminka na svůj oficiální instagramový profil.

Ke gratulantům se přidaly i slavné osobnosti. Jednou z nich byla také maminka s prvorozenou dcerkou Rumiou Monika Bagárová. "Moc gratuluji, hlavně hodně zdravíčka," poslala milý vzkaz krásná zpěvačka.

Na Opavsku zmizela dvanáctiletá Anna Vavrušová. Podle policistů by se dívka mohla pohybova...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.