Jitka Nováčková přivedla na svět o 3 týdny dříve zdravou holčičku. Dostala hned dvě krásná jména

Jitka Nováčková se stala poprvé maminkou
Jitka Nováčková se stala poprvé maminkou
Foto: nextofoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 12. 1. 2021

Modelka a úspěšná influencerka Jitka Nováčková (28) se stala maminkou. Zdravá holčička přišla na svět o tři týdny dříve, ale naštěstí jsou obě v pořádku. Miminko dostalo neobvyklé jméno, a to ne jedno, ale rovnou dvě.

Krásná blondýnka se těšila na prvního potomka společně se svým přítelem a fotbalistou Timem Sparvem (33) a pohledný pár se konečně dočkal. Jitka sice porodila o tři týdny dříve, ale děvčátko, které dostalo neobvyklé jméno Leah Elissa, je zdravé a v pořádku. Elissa přitom nese vznešený význam přísaha Boží a Leah pak les nebo mýtinu.

"Leah Elissa. Bude po tatínkovi, raději dorazila o tři týdny dřív, než byť jen o minutu pozdě. A za mě jedna rada - sbalte si tašku do porodnice dřív, než máte pocit, že je třeba. V kontrakcích pak nejenže nevíte, jak se jmenujete, ale balení s těmi »au« zastávkami trvá nekonečně dlouho. Vítej na světě," napsala šťastná maminka na svůj oficiální instagramový profil.

Ke gratulantům se přidaly i slavné osobnosti. Jednou z nich byla také maminka s prvorozenou dcerkou Rumiou Monika Bagárová. "Moc gratuluji, hlavně hodně zdravíčka," poslala milý vzkaz krásná zpěvačka.

Model, hrdý nositel přezdívky »​Český Ken« a majitel estetické kliniky Robert Paulat (42) ...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu