Joey z Přátel je šťastný otec. Jeho 17letá dcera porazila vážnou nemoc a dospěla v krásnou dívku

Matt LeBlanc má krásnou 17letou dceru Marinu Pearl
Matt LeBlanc má krásnou 17letou dceru Marinu Pearl
Foto: Profimedia.cz

Někteří herci zůstávají nezapomenutelní ve svých rolích. Americký herec Matt LeBlanc (53) bude pro diváky kultovního sitcomu Přátelé navždy Joey Tribbiani, posléze stejnou roli ztvárnil v seriálu Joey. Rodák z Massachusetts vstoupil v květnu 2003 do manželství s anglickou herečkou a modelkou Mellisou McKnightovou (56), se kterou má dceru Marinu Pearl. Dívka oslavila 8. února 17. narozeniny a vyrostla do krásy. Ale má za sebou těžké období, kvůli kterému její slavný otec trpěl vážnými depresemi.

Někteří herci zůstávají nezapomenutelní ve svých rolích. Americký herec Matt LeBlanc (53) bude pro diváky kultovního sitcomu Přátelé navždy Joey Tribbiani, posléze stejnou roli ztvárnil v seriálu Joey. Rodák z Massachusetts vstoupil v květnu 2003 do manželství s anglickou herečkou a modelkou Mellisou McKnightovou (56), se kterou má dceru Marinu Pearl. Pár se nakonec po třech letech rozvedl. Dívka oslavila 8. února 17. narozeniny a vyrostla do krásy. Ale má za sebou těžké období, kvůli kterému její slavný otec trpěl vážnými depresemi.

V roce 2004 přišla na svět prvorozená dcera Matta LeBlanca, pro kterého to byl zásadní milník v osobním životě. Přes obrovské štěstí si začal všímat, že holčička při plazení se po zemi přepadává na levou stranu. V pouhém roce jí lékaři diagnostikovali kortikální dysplazii, což je vrozená abnormalita mozku, která ovlivňuje motoriku, kosti a mozkové funkce.

"Po celá léta jsem sotva opustil dům. Byl jsem vyhořelý. Nechtěl jsem nic plánovat, nikam chodit. Bylo to velmi temné období. Málem jsem se zhroutil," popsal Matt LeBlanc v exkluzivním rozhovoru pro Daily Mirror těžké roky života, kdy se trápil dceřinou nemocí, jak cituje web Fabiosa.com.

Říká se, že co člověka nezabije, to ho posílí. Marina Pearl prokázala sílu bojovnice a přesto, že od lékařů nedostává příliš nadějné vyhlídky, podařilo se jí nemoc úspěšně porazit. Poté, co se dívka uzdravila, herec se konečně znovu vrátil do života. Nicméně spíše toho osobního, kdy byla prioritou jeho dcera a čas strávený s ní.

"Trávit s ní čas je to nejlepší, co jsem kdy udělal. Máme hezké pouto a ona je pro mě ta nejúžasnější osoba v mém životě," dodal představitel Joeyho z komediálního seriálu Přátelé, který byl nominovaný na ceny Emmy při 65. udílení v roce 2013 v kategorii Nejlepší herec v komediálním seriálu Epizody (v originále Episodes) a je držitelem Zlatého glóbu z roku 2012 v kategorii Nejlepší mužský herecký výkon v seriálu – muzikál/komedie.

Marina Pearl (obě jména jsou latinského původu a společně dávají význam mořská perla) má s otcem snídaňový rituál, chodí s ním na jízdy na koni a oba jsou milovníky hudby – 17letá dcera Matta LeBlanca je velkou fanynkou barbadoské pěvecké ikony Rihanny (33). Už od jejího dětství se herec snaží své jediné dítě chránit od pozornosti médií a udržet její soukromí. Na veřejnosti se s ní ukázal jen párkrát a nutno říct, že dívka podědila krásu matky a otcův šarm. Je tak otázkou, jakou cestou se v budoucnu vydá. Jestli to bude herectví, modeling nebo něco zcela jiného, to ukáže až čas.

Sedminásobným otcem se stal Josef Kokta (64), kterému manželka Ornella přivedla na svět v ...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.