Jon Bon Jovi shodil dlouhé háro a zešedivěl. Vypadá teď líp než kdy předtím. Jsem jediný, kdo na to má dost odvahy, směje se

Jon Bon Jovi se synem
Jon Bon Jovi se synem
Foto: Profimedia
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 2. 8. 2022

Americký zpěvák Jon Bon Jovi (60) se pohybuje v showbyznysu už celých čtyřicet let. Mezi jeho poznávací znamení, stejně jako dalších členů kapely Bon Jovi, patřily dlouhé rozcuchané vlasy. S tím je ale konec. Muzikant své vlasy zkrátil a na rozdíl od jiných slavných se rozhodl je nebarvit. Fotografové ho nyní zachytili se synem při projížďce po New Yorku. Slavného zpěváka by ale poznal jen málokdo. Pro magazín The Irish Times se rozpovídal nejen o stárnutí, ale i o svém soukromém životě.

Zatím poslední studiové album, konkrétně již patnácté, vydal zpěvák se svou skupinou Bon Jovi před dvěma lety a pojmenoval ho příznačně 2020. Poté i kvůli pandemii zvolnil a více se teď věnuje své velké rodině a charitě.

Na období velkých turné a divokých večírků dnes nevzpomíná v nejlepším. "Celý ten životní styl byl tak nudný. Nemohl jsem se dočkat, až od toho uteču," popsal překvapivě pro magazín The Irish Times umělec, který nedávno odhodil i legendární dlouhé vlasy.

A nutno říct, že mu změna velice prospěla. Navíc se nestydí přiznat ani šediny. "Jsem jediný muž ve svém oboru, který má dost odvahy, aby nechal vlasy zešedivět," řekl s nadsázkou v rozhovoru.

Jako vydržel čtyři desetiletí s kapelou, tak stejně věrný je i své ženě Dorothee, s níž letos oslaví 33 let od svatby a která mu porodila čtyři potomky - dceru Stephanii (29) a syny Jesse (27), Jacoba (20) a Romea (18).

Dvojice je spolu již od střední školy a jejich vztah, tedy alespoň veřejně, nikdy neprocházel větší krizí. "Našel jsem tu pravou hned na první pokus. Je nejlepší na světě," prozradil příležitostný herec magazínu People recept na šťastné manželství.

Zpěvák stále žije v New Jersey, kde se i narodil. Věnuje se běžným činnostem a nemá žádné hvězdné manýry. "Můj život je mnohem normálnější, než si člověk dokáže představit. Nikde v mém domě nevisí žádné platinové desky. »Ozdoby« rockové hvězdy nikdy nebyly součástí mého domova," svěřil se rocker.

Přestože si potrpí na luxusní automobily, zasvětil život charitě a své nadaci, jež pomáhá hlavně lidem bez domova. Právě pro ně koupil a nechal zrekonstruovat hned několik domů a otevřel restauraci, kde lidé zaplatí za jídlo jen tolik, kolik si mohou dovolit.

Umělec si uvědomuje, že díky svým příjmům a slavnému jménu může snáze pomáhat ostatním. "Jsem nejšťastnější, že se živím tím, co mě baví. Dělám to dobře pro svou rodinu a i svět pak mohu dělat o něco lepším," dodal pro magazín People.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.