Jon Sníh ze Hry o trůny je i dnes idolem. Kit Harington je dnes ještě větší fešák než ve slavném seriálu

Herec Kit Harington v seriálu Hra o trůny
Herec Kit Harington v seriálu Hra o trůny
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 23. 3. 2021

Britský herec Kit Harington (34) se proslavil jako Jon Sníh v seriálu Hra o trůny. Jeho postava byla jednou z mála, které přežily až do úplného konce, i když měla několikrát namále a jednou bylo třeba ji oživit. Onu scénu si ale divačky užily, neb Kit v ní byl polonahý a byl idolem fanynek. Své kouzlo neztratil ani dnes, když je manželem a otcem.

Jon Sníh byl jednou z nejoblíbenějších postav celosvětově úspěšného seriálu Hra o trůny. Postavu ztvárnil britský herec Kit Harington, který se stal idolem divaček. Mezi fanynkami ovšem lásku ani nehledal, našel ji rovnou při natáčení u herečky, která hrála jeho úplně první partnerku.

Kit okouzlil ženy svými tmavými kudrnatými vlasy, pronikavým pohledem a vypracovaným tělem. Na veřejnosti ovšem o sobě nikdy nic moc neříkal a mluvil jen o své práci, nikdo, koho si sám nepustil k tělu, se o něm nedozvěděl nic, co nechtěl říct nahlas.

Když se stal otcem, neřekl téměř nic. "Jsme velmi šťastní," uvedl pro magazín Page Six. Později se ale otevřel a svěřil se, že za nic ze Hry o trůny se nikdy před svými dětmi stydět nebude.

"Jsou tam i sexy scény, ale já a manželka můžeme dětem jednoho dne ukázat, jak se naše láska zrodila, protože to opravdu bylo při natáčení těchto záběrů," řekl Kit Harington v rozhovoru pro magazín GQ.

Ačkoliv Kit s příchodem dítěte shodil dlouhé vlasy, svůj vzhled ani jako otec malého chlapečka nezanedbává. Chodí na procházky s rodinou i se psem, jezdí ulicemi Londýna na kole. "Stále trénuju jako pravý bastard," řekl se smíchem herec pro týdeník Men's Health.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.