Jordan Haj a Emma Smetana čelí kritice za chování k dceři. Děkují za podporu a mají jasný názor

Nextfoto
Zpěvák Jordan Haj a Emma Smetana
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
eliska.reiglova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 12. 5. 2021

Herec a zpěvák Jordan Haj (32) a jeho partnerka Emma Smetana (33) v posledních dnech čelili kritice po zveřejnění videa, kde Haj držel novorozenou Ariel nad zemí a napodoboval chůzi. Na internetu se rádcem a soudcem snadno stane kdokoliv a video bylo po palbě zpráv a komentářů staženo. "Že to nevypadá ok, jsme si samozřejmě uvědomili," řekl Jordan Haj pro ŽivotvČesku.cz s tím, že je zbytečné internetovému davu vysvětlovat, že miminko držel pevněji, než se mohlo zdát.

Uživatelé sociálních sítí se mnohdy dočkávají nevyžádaných rad a názorů od úplně cizích lidí. Své o tom ví Jordan Haj a Emma Smetana, kteří se stali terčem kritiky po zveřejnění videa, na kterém zpěvák a herec nesl svou dcerku Ariel jen kousek nad zemí. Lidé začali tvrdit, že rodiče ničí miminku zdraví a při vyjadřování svých postojů dokázali být velmi vulgární.

Video bylo ze sociální sítě po vlně kritiky staženo. "Že to nevypadá ok, jsme si samozřejmě uvědomili vlastně hned, začaly chodit zděšené reakce matek, což je vždycky špatné znamení, tak to šlo hned pryč," napsal Haj na Instagram a pro ŽivotvČesku.cz řekl, že za svým stanoviskem si stojí.

"První reakce, když tam to video bylo asi 3 minuty, byly absolutně legitimní a pochopitelný, vypadá to na tom videu děsivě a blbě, fajn, beru. Je vedlejší a úplně zbytečný hysterickému internetovému davu vysvětlovat, že ji vlastně držím pevněji než to vypadá a že nejsem psychopat. I když se Arielce samozřejmě nic nestalo, má v těchto chvílích stejně pravdu ten opatrnější," doplnil Jordan Haj.

Jen málokdo se vůči rodičům malé Ariel choval po zveřejnění videa slušně, otec dvou holčiček ale nechce kauzu dál komentovat. "Žádné podrobnější vyjádření už dávat nebudu, platí to, které jsem dal na Instagram. Každopádně děkuji za podporu, vážím si toho," uvedl Jordan Haj pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu