Josef Kokta prozradil, jaké překvapení mu připravila krásná Ornella. Moc mě potěšila, svěřil nadšeně

Josef Kokta a jeho manželka Ornella
Josef Kokta a jeho manželka Ornella
Foto: nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 22. 3. 2021

V posledních měsících epidemie koronaviru není mnoho důvodů k oslavě. Na druhou stranu jsou chvíle k radosti vzácností, která dává lidem alespoň trochu pocit, že dění kolem zvládnou a život se vrátí zase do normálu. V rodině Josefa Kokty (63) jsou v očekávání třetího potomka, který má přijít na svět už velmi brzy. Ještě předtím však budoucí trojnásobný otec stihl menší oslavu v kruhu rodinném z jiného důvodu. "Slavili jsme od rána. Manželka mi připravila dortík a rodina mi popřála," vyjádřil se pro ŽivotvČesku.cz.

Josef Kokta s krásnou manželkou čekají třetí dítě, kterým bude po dvou synech Quentinovi a Svenovi poprvé holčička. Již dříve prozradil, jaké jméno děvčátka je »ve hře«. "Uvažujeme o Aničce, protože tak se jmenovala moje maminka a myslíme si, že nám holčičku z nebe poslala. Ale finální rozhodnutí bude na Ornelle," řekl Josef Kokta před nedávnem pro ŽivotvČesku.cz s tím, že před samotným porodem, který už se blíží, rodina stihla ještě menší oslavu.

Šlo o jmeniny v pátek 19. března, kdy slavil svátek Josef. "Slavili jsme od rána. Manželka mi připravila dortík a rodina mi popřála. Oslavovali jsme jen doma, protože jinak to moc nejde. Ale také jsem pracoval. S ženou fungujeme z domova, já jí pomáhám jakožto důchodce," popsal den oslavy pro ŽivotvČesku.cz životní partner Ornelly Koktové, se kterou vstoupil do manželství v roce 2015.

V současné době není možné pořádat žádné velké oslavy a sešlosti kvůli vládním opatřením a platnému lockdownu, který omezuje volný pohyb. Ale alespoň v rámci domácnosti si lze dát skleničku, případně připravit nebo objednat něco dobrého. "Moc mě potěšila dortem a celá rodina přáním," dodal Josef Kokta pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu