Josef Kokta se dozvěděl pohlaví očekávaného miminka jako dárek. Ornella se rozplakala štěstím

Ornella Koktová s manželem Josefem
Ornella Koktová s manželem Josefem
Foto: nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 24. 12. 2020

Ornella Koktová (27) a její manžel Josef (63) čekají třetí přírůstek do rodiny. Pro mladou maminku půjde o třetího potomka, pro manžela celkem o sedmé dítě. Pro ŽivotvČesku.cz nedávno přiznal, že by si přál do rodiny dceru. "Kluků mám už pět a jednu dceru. Takže teď spíš holčičku," řekl pro ŽivotvČesku.cz Josef Kokta. A přání se mu splnilo. Na Štědrý den se dozvěděl krásnou novinku.

Kdysi úspěšný podnikatel se radostnou novinku dozvěděl při rozbalování dárků během Štědrého večera. V jednom z nich našel dětské holčičí šatičky. A bylo jasno, že třetí potomek, kterého očekává s manželkou Ornellou, bude dívka.

Aktuálně je Ornella v šestém měsíci těhotenství, které je ale rizikové. Otěhotněla totiž poměrně brzy po druhém porodu. "Nechtěli jsme miminku vzít život. I když to není úplně tak v pohodě. Je to velmi brzy. Jde o zdravotní stránku. Ornella je ale silná žena... Ale jsou těžkosti, ale je v dobrých rukách a lékaři to budou hlídat," svěřil pro ŽivotvČesku.cz Josef Kokta těsně poté, co jeho manželka na sociální síti informovala o svém požehnaném stavu.

Zajímavostí rozhodně bude, jaké jméno pro svého třetího společného potomka šťastní rodiče vyberou. Quentin a Sven nejsou typická česká jména. A jméno pro holčičku tak bude velkým překvapením.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.