Josef Kokta zůstal sám na tři děti. Ornella leží na JIP. Všechny překvapilo, co se stalo s malou Lilianne

Ornella Koktová a Josef Kokta
Ornella Koktová a Josef Kokta
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 29. 4. 2021

Z nejhoršího je venku, ale pořád zůstává na jednotce intenzivní péče. Ornella Koktová (28) se ozvala z nemocnice, kam byla převezena s velkými bolestmi v krajině břišní. O syny Svena, Quentina i maličkou Lilianne se stará Josef Kokta (64). "Bolelo jí břicho. Mám teď na krku tři děti," řekl pro ŽivotvČesku.cz manžel Josef Kokta.

Ornella Koktová má za sebou čtyři opravdu náročné dny, kdy jí šlo o život. Po porodu dcery Lilianne si dlouho stěžovala na bolesti v krajině břišní. Zdravotní problémy dosáhly vrcholu 26. dubna, kdy byla narychlo odvezena do nemocnice u Apolináře. Tam se jí ujal tým doktorů, který prováděl císařský řez při narození dcery. Bylo výhodou, že Ornella se svěřila do rukou lékařů, ke kterým má důvěru a kteří dokonale znají její tělo.

"Přišly nějaké komplikace, lékař už na ni čekal mezi dveřmi. Měla Svena, pak se hned narodila Liliannka, asi to nebylo úplně připravené. Dostala prášky a antibiotika na doléčení, ale doma asi nemá ten servis jako v nemocnici," řekl pro ŽivotvČesku.cz její otec Michal s tím, že sám musel Ornellu do nemocnice odvézt. Její manžel Josef Kokta se totiž stará o tři děti. Michal Štika i Ornellina sestra Charlotte nabízeli pomoc, ale Josef Kokta zatím péči o Svena, Quentina i Lilianne zvládá sám a velmi dobře. "Bolelo jí břicho. Mám teď na krku tři děti," řekl pro ŽivotvČesku.cz manžel Josef Kokta, když Ornellu odvezli do nemocnice.

Zdravotní potíže mají i nemají souvislost s porodem. Vše nasvědčuje tomu, že při porodu Lilianne se ozvalo zranění staršího data. Na svém instagramovém profilu to naznačila sama Ornella, která se ozvala po čtyřech dnech přímo z jednotky intenzivní péče.

Ornella uvedla, že právě příchod Lilianne na svět pomohl odhalit něco závažného. "Maminka leží ve stabilizovaném stavu na JIP už čtvrtý den. Starají se o mě nejlíp na světě. Aneb jak mi Lilianne zachránila…Jak těhotenství s ní mě vlastně zachránilo. Věci se opravdu dějí tak, jak mají," napsala Ornella Koktová s tím, že bojuje i když má velké bolesti.

Podle informací ŽivotvČesku.cz příchod malé Lilianne na svět odhalil, že Ornella měla nějaký problém, který jí mohl ohrozit a právě porod měl na tento problém více upozornit. Ornella tak nyní cítí, že věci kolem Lilianne se dějí tak, jak to má být.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.