Jsem bez práce, je to těžké, říká Anna Slováčková. Promluvila i o svých vlasech

Anna Slováčková je ráda, že se jí daří v boji s nemocí
Anna Slováčková je ráda, že se jí daří v boji s nemocí
Foto: Showpix.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 29. 9. 2020

Byla v boji se zákeřnou rakovinou statečná a ukazovala se bez vlasů, o které ji připravily chemoterapie. Anně Slováčkové (24) ale už vlasy dorůstají a opět je na ní vidět radost, kterou jí dělá úspěšný boj s nemocí. Co jí ale dělá vrásky na čele, je, že je bez práce kvůli vládním opatřením. "Z toho opravdu radost nemám," řekla pro ŽivotvČesku.cz herečka a zpěvačka.

Kvůli zákeřné rakovině prsu prodělala velmi těžký rok. Navíc do toho jí dělá vrásky epidemie, kvůli které přichází o práci. "Jsem teď bez práce a přicházím o peníze. Z této situace, která v Česku je, nemá radost žádný umělec, myslím nikdo. Pokud bude nejhůře, budeme s kapelou hrát přes internet," řekla pro ŽivotvČesku.cz sympatická Anna, která poslední koncert absolvovala minulý týden v pražské Stromovce.

"Užila jsem si to, ale současná situace není dobrá a je to opravdu dost těžké," pokračovala umělkyně, která hudbu od srdce miluje.

Smutek z toho, že nemůže rozdávat lidem rozdávat hudební radost, jí alespoň trochu mírní skutečnost, že se jí daří v boji se zákeřnou nemocí. "Ozařování mám už za sebou, tak alespoň ty vlasy mi dorůstají. Nechám si je určitě co nejdelší, vždy jsem je měla zhruba po lopatky, takže tak vidím svou délku," dodala Anna Slováčková pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.