Jsou si blízké a podobné, až si je lidé pletli. Aňa Geislerová popsala, jaký je život po boku sester, které se ničím neodlišují

Ester Geislerová a její sestra Aňa Geislerová
Ester Geislerová a její sestra Aňa Geislerová
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 14. 11. 2021

Tři výrazné sestry Geislerovy se sešly při křtu unikátního diáře, který ilustrovala Lela Geislerová (46). Vynikající herečka Aňa Geislerová (45) pro ŽivotvČesku.cz zhodnotila, co má se sestrami společného a řekla, zda se najde něco, co je odlišuje. "Ester je nejdůslednější a Lela je nejvíce bohémská," řekla pohledná Aňa pro ŽivotvČesku.cz s tím, že ale v mentálním jádru není nic, čím by se lišily.

Když se vedle sebe postaví Lela a Aňa, tak je každému jasné, že se dívá na sestry, které jsou hodně propojené po duševní stránce. Sesterskou trojici doplňuje půvabná herečka a umělkyně Ester (37). Ta si po boku sestry Aňi zahrála například v seriálu Anatomie života.

"Nejvíce nás podle mě spojuje smysl pro humor a stejné životní zaměření, co se týče kreativity i lidskosti. Asi bych nenašla nic, co nás odděluje, myslím si, že jsme tak hodně provázané, že žádné velké rozdíly nemáme. Spíše bychom mohly některé věci odstupňovat, já jsem třeba praktičtější, Ester je nejdůslednější, Lela je nejvíce bohémská, ale všechny tyto vlastnosti obsahujeme i všechny zároveň. Není nic, co by nás odlišovalo, co má jedna, tak má ve stopovém prvku druhá i třetí," uvedla pro ŽivotvČesku.cz talentovaná Aňa Geislerová, když měla zhodnotit, co má se sestrami společného.

"Je ale pravda, že si nás pletli při telefonování. Máme podobné hlasy, tak si pletli, která zvedla telefon," dodala s úsměvem fenomenální herečka.

Výrazné dámy českého uměleckého prostředí se sešly na křtu diáře, který ilustracemi doprovodila Lela. "Diář je podle mě pozitivní a nerealistický a prozradím, že obsahuje také čtyři rodinné recepty. Ilustrace, které dělala Lela, jsou krásné a originální," zakončila pro ŽivotvČesku.cz držitelka tří Českých lvů.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.