Julia Robertsová se stárnutí postavila čelem a vypadá skvostně. Prozradila tajemství svého bílého úsměvu a jednoduchý recept na krásu

Herečka Julia Robertsová
Herečka Julia Robertsová
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 21. 5. 2022

Herečka Julia Robertsová (54) patří mezi hollywoodské stálice a nezapomenutelné hvězdy romantických komedií. Kromě toho je nyní také důkazem, že stárnutí může člověku i prospět. Je teď totiž snad ještě krásnější než před 30 lety, kdy se výrazněji proslavila. Prozradila, čemu vděčí za svůj dokonalý vzhled, její recept je až podivně jednoduchý.

Julia Robertsová se před lety proslavila díky svým kudrnatým vlasům a především velmi širokému úsměvu, kterým diváky okouzlila. V 90. letech byla hvězdou romantických komedií, které mají diváci rádi dodnes. Nyní se objevila na filmovém festivalu v Cannes, kde představuje svůj nový snímek, a vypadala perfektně.

Oblíbená herečka byla vždy nevšedně krásná, je ale až s podivem, že s věkem je snad ještě krásnější. V 54 letech vypadá alespoň o 10 let mladší, má stále stejně jiskrný úsměv a za minimum vrásek, které ve svém věku má, se nestydí. Drobné nedokonalosti jí nevadí a těm velkým předchází naprosto jednoduchým, až primitivním způsobem.

"Ke štěstí mi stačí jen opalovací krém a balzám na rty. Když nemusím jít na žádnou akci nebo nenatáčím, tak si jen vyčistím zuby jedlou sodou, umyju si obličej a namažu se opalovacím krémem. Právě ten je základ všeho. Dlouho jsem hledala takový, který vydrží, i když jsem venku opravdu dlouho a potím se. Ochrana před sluncem je klíč k pomalejšímu stárnutí," prozradila Julia Robertsová dámskému magazínu InStyle.

Nelze zapomenout, že kromě práce herečky se Julia Robertsová stará také o své tři děti. Je až obdivuhodné, že jako trojnásobná matka a vytížená herečka vypadá v 54 letech tak perfektně. Zdá se ale, že našla dokonalou a především jednoduchou rutinu, kterou by s trochou snahy zvládla pro krásu dodržovat snad každá žena.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.