Julián Záhorovský ukázal přepychové bydlení. S krásnou partnerkou přivítají společně poprvé Ježíška

Julián s partnerkou Bárou a její dcerou
Julián s partnerkou Bárou a její dcerou
Foto: Archiv Juliána Záhorovského
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 20. 12. 2020

Domov snů - tak se dá smýšlet o přepychovém domě, kde žije finalista historicky první a zároveň nejslavnější pěvecké show v Česku. Zpěvák Julián Záhorovský (35) žije v krásném baráku, který rozzářily stovky vánočních světel, nedaleko Prahy s přítelkyní Bárou a její milovanou dcerou.

Dům, ve kterém partneři pomýšlející na svatbu žijí, je komfortně zařízen. Julián se netají tím, že když poprvé poznal svou osudovou ženu, měl jasno. Společně prožijí poprvé Vánoce, na které se opravdu těší.

"Stromeček už máme nazdobený a postupně jsme se na Vánoce připravovali už od konce listopadu. Jsou to naše první společné Vánoce a rozhodně si je užijeme. Dárky už mám téměř všechny pořízené, tedy Ježíšek, kterému jsme všichni psali," usmíval se Julián, který pro ŽivotvČesku.cz poskytl snímky vánočními světly rozzářeného domu.

Julián v půvabné Báře našel osudovou ženu a s její dcerou si skvěle rozumí. Stali se z nich opravdoví kamarádi. "Rozumíme si lidsky a jako v každém partnerském vztahu i u nás to je o tom, že nás spojují nejen společné zájmy, ale i obecně pohled na život," dodal Julián, který dal nahlédnout, jak partneři žijí s tím, že zpívání koled se ujme sám.

Štědrý den mají naplánovaný klasicky. Na štědrovečerním stole nebude chybět kapr, bramborový salát a cukroví. A po rozbalování dárků přijde relax v podobě klasické české pohádky.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.