Stanislav Hložek si k důchodu solidně přivydělává. Okolí říká, že bych už měl ubrat, uvedl hudebník, který letos oslaví 70. narozeniny

Stanislav Hložek
Stanislav Hložek
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 10. 4. 2024

Mohl by si užívat zaslouženého důchodu, to se mu ale nechce. "Jsem rád pořád aktivní a furt je co dělat," uvedl pro ŽivotvČesku.cz legendární hudebník Stanislav Hložek, který letos oslaví životní jubileum –⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 70. narozeniny. V kontextu dotazu redakce, jak se mu daří, dále sdělil, že si přivydělává k důchodu hudbou a daří se mu dobře. Každý týden pak lidově řečeno pendluje mezi Prahou a Moravou, kde má domek po rodičích.

Idol osmdesátých let Stanislav Hložek je nezapomenutelnou popovou hvězdou. Mnozí si i dnes vybaví, že společně s Petrem Kotvaldem vytvořil legendární hit s názvem Holky z naší školky, který dodnes zní v rádiích a na diskotékách.

Pokud jde o to, jak se mu aktuálně daří, tak pro ŽivotvČesku.cz uvedl, že je spokojený. Zejména pokud jde o jeho hudební produkci. "Jedu stále ve stejném rytmu, alespoň mám pocit. Mám koncerty s kapelou, ale i vystoupení bez kapely. Vystupuji v rádiu ve Zlíně a stále mě živí to, co miluji, což je muzika," přiblížil Stanislav Hložek, který letos v září chystá velkou oslavu svých 70. narozenin.

Ze slov umělce je zřejmé, že má stále co dělat a je aktivní. "Mé okolí mi dokonce říká, že bych měl zpomalit, že bych měl ubrat," prozradil pro ŽivotvČesku.cz dále zpěvák, který zcela prostor pro klidový režim nemá.

"Také každý týden jezdím na Moravu, kde mám domek po rodičích. A kdo má takovou nemovitost, moc dobře ví, že tam je pořád co dělat. Takže se nenudím a moc času na nějaký relax nenacházím. I když vlastně ona zmíněná aktivita je pro mě svým způsobem relaxem," dodal pro ŽivotvČesku.cz věhlasný hudebník.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.