Reklama:

Markéta Konvičková oslavila dceřiny druhé narozeniny a promluvila o dalším dítěti

Markéta Konvičková
Markéta Konvičková
Foto: Profimedia
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 3. 10. 2022

Zpěvačka Markéta Konvičková (28) se stala poprvé maminkou už před dvěma lety, kdy se jí narodila dcera Amálka. Právě po takové době se páry začínají často zamýšlet nad dalším potomkem. Půvabná blondýnka pro ŽivotvČesku.cz prozradila, jak rozšíření rodiny řeší s partnerem, pilotem Reném Kubošem, a také zmínila, kde se chystají oslavit osmé výročí vztahu.

Reklama:

Zpěvačka před lety prošla závažným onemocněním, a to rakovinou děložního čípku. Naštěstí se jí i přes zdravotní komplikace podařilo otěhotnět a už dva roky si užívá společnost malé Amálky, které k narozeninám přichystala parádní party.

Reklama:

"Oslava byla moc fajn, zakrojili jsme dort, sfoukli svíčky. Jen jsme ji museli dvakrát odložit. Kvůli virózám jsme se s rodinou nemohli stále sejít," popsala pro ŽivotvČesku.cz, jak si užila dceřin velký den, ze kterého sdílela na sociálních sítích i roztomilé snímky.

Přiznala také, že do budoucna by si další dítě určitě přála, teď chce ale být ještě nějaký čas pouze s dcerkou. "Aktuálně o druhém dítěti neuvažujeme, bez ohledu na můj zdravotní stav. Chtěla bych se ještě aspoň rok nebo dva věnovat jen Amálce. Nedokážu si teď představit, že bych dělila lásku mezi dvě děti," svěřila se pro ŽivotvČesku.cz mladá maminka, jež s otcem dcery tvoří pár už dlouhé roky.

Letos se s partnerem rozhodli, že by si sami mohli někam vyrazit a nadcházející výročí si pořádně užít jen ve dvou. Jelikož je její vyvolený pilotem a často nebývá doma, mohli by tímto způsobem dohnat to, na co jindy nezbývá čas.

"Zvažujeme, že bychom v listopadu odletěli na pět dnů někam do tepla k moři. Budeme mít osmileté výročí, to by se oslavit mělo," prozradila své plány pro ŽivotvČesku.cz. Delší volno si nemohou dopřát nejen kvůli dceři, ale i pracovním povinnostem.

"Vystupuji teď docela často. Naštěstí se už vše po pandemii otevřelo a celé léto jsem koncertovala s kapelou. Teď nastávají firemní večírky a pak už se blíží Vánoce. To budu vystupovat na náměstích při příležitosti rozsvěcení stromků. Musím si už trochu oživit vánoční repertoár," řekla s úsměvem pro ŽivotvČesku.cz zpěvačka, která se ještě navíc chystá v nejbližší době natočit už třetí (a prý poslední) duet s Janem Bendigem (28). Spatřit světlo světa by měl na začátku příštího roku.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: