K mladě vypadajícímu tělu potřebovala mladší obličej. Dara Rolins uvedla, proč se rozhodla jít na plastiku. Reagovala i na šikmé oči

Dara Rolins
Dara Rolins
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 8. 6. 2024

Popová diva Dara Rolins se začátkem května rozhodla jít takzvaně s kůží na trh a ukázat se svým sledujícím na sociální síti po prodělaném faceliftu. S kritikou zřejmě zpěvačka počítala, ale co se ve skutečnosti strhlo, nečekala ani ona sama. Vlnu kritiky a nechutných »hejtů« střídaly otázky »proč«. Lidé nechápali, proč má Dara zapotřebí chodit na plastickou operaci obličeje, když ji podle některých připravila o charakteristické rysy. Umělkyně se po sáhodlouhých obhajobách raději stáhla a tématu plastiky se nějakou dobu nevěnovala. V pátek ale na Instagramu prozradila, proč se pro operaci rozhodla. K vytuněnému zevnějšku své kamarádky se pro ŽivotvČesku.cz vyjádřila i modelka Simona Krainová.

Zpěvačka Dara Rolins podstoupila začátkem roku facelift, operaci horních víček a lifting krku. Před měsícem se ukázala světu, přestože ještě vše nebylo úplně »usazené«. Kritika na sebe ale nenechala dlouho čekat.

"Co se Vám stalo Daří s obličejem? Vrásky jsou pryč, ale Dara taky," začaly se pod snímky hemžit komentáře v podobném duchu. Zpěvačka hned druhý den přidala další snímky své tváře, u kterých vzkázala haterům, že jejich komentáře ji nezajímají a nemají na ni žádný vliv. Ale ještě několik dní poté se Dara snažila obhajovat.

Až nyní umělkyně přiznala, proč se pro plastiku obličeje rozhodla. "V případě, že neřešíte jen tvář, ale celé tělo, které je o 20 let mladší, a vy jen toužíte po správném vybalancovaní jednoho s druhým, je podobná úvaha logická a v pořádku. Jeden i druhý faktor by měl jít ruku v ruce," napsala slavná blondýnka, jež je pro mnoho žen inspirací.

Dara také reagovala ve svém příspěvku na kritiku svých očí, o kterých se například Ornella Koktová vyjádřila tak, že vypadají jako u Asiata. "Nevím jak vy, ale já se do lesa ani na trénink nemaluju, takže ANO, moje nenamalované oči jsou menší než ty namalované. A jak některé z vás tak často irituje, navíc mám každé oko jinak velké. To ale odjakživa, zvykla jsem si. A pravé i levé mám ráda stejně," vysvětlila zpěvačka.

Redakce ŽivotvČesku.cz se dotázala modelky Simony Krainové, co si o zákrocích své kamarádky myslí a zda se jí »vylepšená« Dara líbí. Blondýnka se rozhodla Dařinu vizuální proměnu nekomentovat. "Nepřísluší mi to veřejně komentovat," napsala modelka ještě z Dominikánské republiky.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.