ŽvČ: K odvětě s Vémolou potřebuji motivaci, teď mě zajímá jen rodina a druhé dítě, říká Attila Végh

Attila na odvetu s Vémolou moc nepomýšlí. Věnuje se spíše rodině.
Attila na odvetu s Vémolou moc nepomýšlí. Věnuje se spíše rodině.
Foto: Archiv Attily Végha
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 12. 6. 2020

Když se Karlos Vémola 9. listopadu minulého roku probudil ve vyprodané O2 areně, bylo po zápase s Attilou Véghem. Česko a Slovensko do té doby nezažilo sledovanější MMA zápas. Pro Vémolu skočil knockoutem. Vítěz Zápasu století řekl pro Život v Česku, jak to vypadá s odvetou.

"Nevím, proč Karlos Vémola tvrdí, že má dohodnutou odvetu, když já o ničem nevím," řekl pro ŽvČ Attila, který ji ale nevyloučil.

"Uvidíme, s čím přijdou organizátoři. Pro mě je důležitá nějaká motivace," pokračoval Végh, který tak naznačil, že pokud má být odvetný zápas s Vémolou, nepůjde o levnou záležitost.

Velká rodina

Slavný MMA zápasník teď ani tolik nepřemýšlí o odvetě s Vémolou. Vyhrál a jak sám říká, je šampion. "Není co si v tuto chvíli dokazovat," je přesvědčený.

Naopak se soustředí plně na rodinu. V lednu mu jeho partnerka Natálka porodila vysněného syna Attilku. "Hrozně si to užívám svou roli otce. Mám krásnou rodinu a jsem pyšný. A jestli bych chtěl druhé dítě? No jasně. Čím dřív tím lépe. To jsou moje momentální starosti a zápas s Vémolou má čas, ale jak říkám, musím mít motivaci," zopakoval pro ŽvČ Végh.

Když se Karlos Vémola (36) 9. listopadu roku 2019 probudil ve vyprodané O2 aréně, bylo po ...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu