ŽvČ: K odvětě s Vémolou potřebuji motivaci, teď mě zajímá jen rodina a druhé dítě, říká Attila Végh

Attila na odvetu s Vémolou moc nepomýšlí. Věnuje se spíše rodině.
Attila na odvetu s Vémolou moc nepomýšlí. Věnuje se spíše rodině.
Foto: Archiv Attily Végha
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 12. 6. 2020

Když se Karlos Vémola 9. listopadu minulého roku probudil ve vyprodané O2 areně, bylo po zápase s Attilou Véghem. Česko a Slovensko do té doby nezažilo sledovanější MMA zápas. Pro Vémolu skočil knockoutem. Vítěz Zápasu století řekl pro Život v Česku, jak to vypadá s odvetou.

"Nevím, proč Karlos Vémola tvrdí, že má dohodnutou odvetu, když já o ničem nevím," řekl pro ŽvČ Attila, který ji ale nevyloučil.

"Uvidíme, s čím přijdou organizátoři. Pro mě je důležitá nějaká motivace," pokračoval Végh, který tak naznačil, že pokud má být odvetný zápas s Vémolou, nepůjde o levnou záležitost.

Velká rodina

Slavný MMA zápasník teď ani tolik nepřemýšlí o odvetě s Vémolou. Vyhrál a jak sám říká, je šampion. "Není co si v tuto chvíli dokazovat," je přesvědčený.

Naopak se soustředí plně na rodinu. V lednu mu jeho partnerka Natálka porodila vysněného syna Attilku. "Hrozně si to užívám svou roli otce. Mám krásnou rodinu a jsem pyšný. A jestli bych chtěl druhé dítě? No jasně. Čím dřív tím lépe. To jsou moje momentální starosti a zápas s Vémolou má čas, ale jak říkám, musím mít motivaci," zopakoval pro ŽvČ Végh.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.