K oslavám mám zvláštní vztah, říká Ivan Vyskočil. Přiznal, z čeho má v den 75. narozenin největší obavy

nextfoto.cz
Herec Ivan Vyskočil
Foto: nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
klara.zankova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 21. 5. 2021

Narozeniny bývají důvodem k oslavě, ale pro herce Ivana Vyskočila (75), který 21. května slaví půlkulatiny, nejsou podobně jako Vánoce nebo Silvestr příliš oblíbeným dnem. Pro ŽivotvČesku.cz uvedl, jak proběhne narozeninová oslava a čeho se nejvíce obává. "Můj bratr má za ženu Ukrajinku, a když mi ráno volal, říkal jsem mu, že mám největší strach, aby mi nevolala jeho partnerka Olinka. Velmi si potrpí na všechna výročí – svatby, úmrtí a všeho," přiznal.

Ivan Vyskočil je hercem, který má za sebou řadu zkušeností s televizní tvorbou, ale i divadlem. V minulosti byl několikrát ženatý – jeho manželkou byla například herečka a dabérka Ivana Andrlová (60) nebo Anife Vyskočilová (47), kráska s bulharskými kořeny. V současné době je jeho dlouholetou partnerkou Romana Fenclová, po jejímž boku je už 13 let.

Den jeho 75. narozenin připadá na 21. května, ale i když jde o významné životní jubileum, velké oslavy se konat nebudou. "Mám zvláštní vztah k oslavám. Nemám rád Vánoce a Silvestra, ale mám rád Velikonoce. Co se týče oslavy mých narozenin, tak si doma sedneme s rodinou. Přijede moje dcera, která sem jezdí běžně na víkendy s malou, takže tu budu mít i vnučku a samozřejmě svoji mladou partnerku. Spolu jsme už třináct let. Dáme si něco dobrého, otevřeme šampaňské, ale já jsem takový dobrý »slavič«, protože mám strašně levnou »opici«. Mě opijete snadno, stačí mi dát si 4 »deci« a začnu strašlivě vyvádět a pak okamžitě usnu," řekl Ivan Vyskočil pro ŽivotvČesku.cz s tím, že jeho oslava proběhne v klidu a moc to prožívat nebude.

"Nejhorší je fakt, že s mým bratrem, jak jsme z pražského Žižkova, tak mluvíme velmi otevřeně a řekneme si vše na »plnou pusu«, tedy i přání. S mojí starší sestrou nemáme tyhle gratulace rádi. Bratr má za ženu Ukrajinku, a když mi ráno volal, říkal jsem mu, že mám největší strach, aby mi nevolala jeho partnerka Olinka (směje se). Velmi si potrpí na všechna výročí – svatby, úmrtí a všeho," dodal Ivan Vyskočil pro ŽivotvČesku.cz.

Jakubovi Štáfkovi (32), představiteli fotbalisty Julia »Laviho« Lavického ze seriálu Vyšeh...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu