K půlkulatinám si Lela Vémola nadělila nový byznys. Z jejího salonu budou ženy odcházet krásnější

Lela Vémola
Lela Vémola
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 5. 6. 2024

Lela Vémola, manželka Karlose Vémoly, oslavila 35. narozeniny ve velkém stylu. Od gratulantů dostala spoustu dárků, ten největší si však nadělila ona sama. Salon krásy, ve kterém si ženy budou moci nechat vybělit zuby či provést nástřik opálení, připravuje podnikatelka již delší dobu. Redakce ŽivotvČesku.cz se od Lely snažila získat bližší informace ohledně otevření, do vydání článku ale neodpověděla. Podle videa na sociální síti to vypadá, že salon bude influencerka otvírat již brzy, jelikož v něm v těchto dnech probíhají dokončovací práce.

Lela Vémola prožívá zřejmě jedno z nejšťastnějších období svého života. Kromě milující rodiny si pořídila i nový byznys v podobě salonu krásy, který bude dělat ženy krásnější a sebevědomější. V jejím novém salonu, který je zatím ještě ve fázi dokončování posledních úprav, si budou moci ženy odpočinout a zkrášlit svá těla například pomocí ledové maderoterapie, možné bude i neinvazivní vybělení zubů.

Lela se sama bude podílet na jedné z nabízených procedur –⁠⁠⁠⁠⁠⁠ již před nedávnem se pochlubila certifikátem z nástřiku opálení. Blondýnka na sociální síti Instagram sdílela video, na kterém jsou vidět prostory budoucího beauty salonu.

Je vidět, že se mají klientky na co těšit, jelikož místnosti jsou zařízeny v luxusním stylu, což už je dnes u zkrášlovacích salonů a estetických klinik nezbytným standardem. "Stálo mě to velmi úsilí a i peněz," přiznala manželka známého zápasníka MMA Karlose Vémoly, který se už v sobotu utká v odvetě století s dlouhodobým rivalem Attilou Véghem.

Lela si v poslední době vyšperkovala i svůj styl oblékání. Z extravagantních modelů, které odhalovaly její plastikami zvětšené vnady, se přeorientovala na elegantní módu, která není tolik vyzývavá. Již před časem influencerka pro ŽivotvČesku.cz uvedla, že se jakožto dvojnásobná matka cítí lépe v modelech, která tolik neodhalují.

"Období playmate je zkrátka za mnou, myslím si, že výrazná jsem dost sama o sobě. Tudíž v tomto ohledu není mým cílem na sobě stále něco zvýrazňovat. Teď mě baví tato elegantnější móda," sdělila influencerka pro ŽivotvČesku.cz ke svému novému stylu oblékání.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.