Kadeřník Kate Middletonové odhalil tajemství jejího mladistvého vzhledu. Trik k omlazení vévodkyně je překvapivě prostý

Kate, vévodkyně z Cambridge
Kate, vévodkyně z Cambridge
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 24. 5. 2022

Vévodkyně Kate Middletonová (40) je u britského lidu velmi oblíbená. S příznivci si ráda popovídá a především často ani nepůsobí jako členka královské rodiny a vzhledově zapadne mezi ostatní. Libuje si v levném oblečení a ani co se týká vlasů, tak nevymýšlí žádné »divočiny«. Její kadeřník pro britský deník Daily Mail prozradil, co jediného po něm chce.

Kate Middletonová je nepochybně velmi stylovou ženou, která důstojně kráčí ve stopách své zesnulé tchyně, princezny Diany. Stejně jako ona, tak i vévodkyně je mezi lidmi velmi oblíbená, věnuje se charitativní činnosti a nezneužívá svého postavení k tomu, aby se nad někoho povyšovala. A také má své triky, díky kterým neutrácí přehnané peníze za oblečení či kosmetické produkty.

Jejím tajným trikem, jak vypadat obyčejně, ale zároveň si dopomoci k mladistvějšímu vzhledu, je kadeřník. Kate Middletonová se svěřila do rukou vlasového génia Richarda Warda, který v Londýně vlastní luxusní kadeřnictví. Ten pro ni vymyslel naprosto jednoduchý účes, který jí ale ubere léta a navíc zvýrazní její přednosti.

"Rozpuštěné vlasy zastrčené za uši sluší Kate nejvíc. Díky tomu vyniknou její výrazné lícní kosti a nádherný tvar obličeje. Zvýrazní to její oči a také jakékoliv šperky jsou pak lépe vidět, aby skutečně dobře doladily outfit. Vévodkyně je krásná žena, ale tenhle účes ji posunul ještě na další úroveň," řekl Richard Ward britskému deníku Daily Mail.

Podle kadeřníka je tento účes faceliftem bez plastického chirurga a mladší se díky němu může cítit každá žena. Je tak evidentní, že Kate Middletonová si skutečně nepotrpí na složitosti a nejlépe se cítí v prostém oblečení, s prostým účesem a s úsměvem na tváři.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.