Kateřina Kaira Hrachovcová ukázala perfektně vypracované tělo jen v plavkách. Mám ráda pohyb, vysvětlila ke své postavě

Umělkyně Kateřina Kaira Hrachovcová
Umělkyně Kateřina Kaira Hrachovcová
Foto: Se svolením Kateřiny Kairy Hrachovcové
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 27. 7. 2021

Herečka, tatérka, koučka a numeroložka Kateřina Kaira Hrachovcová (46) je známá tím, že má perfektní postavu a na jejím těle snad nelze najít jedinou vadu na kráse. Na sociální síti se pochlubila fotografiemi v plavkách, na kterých je evidentní, že je nejen štíhlá, ale má i perfektně vypracované svaly. "Nedělám nic výjimečného, jen mnoho let pravidelně sportuji," řekla pro ŽivotvČesku.cz žena, které láska k pohybu přináší ovoce.

Díky svému zdravému životnímu stylu se udržuje ve velmi dobré kondici a vitalitě. Už dlouhá léta je Kaiře Hrachovcové odměnou za pohyb i perfektní postava, která vypadá v plavkách naprosto fantasticky. Umělkyně přiznává, že se nevěnuje ničemu speciálnímu a zkrátka jen sportuje.

"Nedělám nic výjimečného, jen mnoho let pravidelně sportuji. Mám ráda pohyb a lehkost," uvedla Kateřina Kaira Hrachovcová pro ŽivotvČesku.cz. Láska ke sportu je na snímcích z lázní Luhačovice, které herečka zveřejnila na sociální síti, nepřehlédnutelné. Stejně tak její štíhlá postava a svaly na břiše a parádní tetování.

Pokud člověka cvičení nebaví, není třeba se k němu nutit. "Základ je, že vás to sportování musí bavit, tak jako práce a jakékoliv činnosti, které provozujete," dodala umělkyně, která se kromě herectví věnuje i moderování, tetování, malířství či numerologii a stále její život je propojen s láskou ke zvířatům.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.