Kamarádky věděly, že ji manžel podvádí. Dnes je Alena Šeredová šťastná po boku milujícího muže, modelka zhodnotila tři měsíce v manželství

Alena Šeredová
Alena Šeredová
Foto: Profimedia
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 14. 9. 2023

Modelka a herečka Alena Šeredová (45) za pár dní oslaví tříměsíční výročí svatby s manželem Alessandrem. Okouzlující trojnásobná maminka pro ŽivotvČesku.cz přiznala, že na červnovou velkolepou svatbu, jež se konala v sicilském městečku Noto, vzpomíná doteď. "S kamarády si povídáme o tom, že by to chtělo opakovat každé léto," uvedla sympatická Alena.

Od svatby, která se konala tři dny a sledovala ji celá Itálie, uběhnou 17. září tři měsíce. Pro první vicemiss z roku 1998 se jednalo o druhou veselku. »Bella Alena«, jak modelku českého původu Italové nazývají, se stala inspirací pro mnoho žen, jimž také manželství nevyšlo. Ostře sledovanému rozvodu s italskou fotbalovou ikonou Gianluigim Buffonem předcházelo bolestivé období, kdy se Alena dozvěděla o manželově nevěře z médií. 

"Chodila jsem na stadion fandit, přitom tam to všichni věděli. Všechny tzv. kamarádky a známé z fotbalu mi nakonec řekly, že o tom věděly… Přestala jsem se s nimi stýkat," přiznala Alena pro nejnovější vydání časopisu Harper's Bazaar, na který sama někdejší hvězda přehlídkových mol odkazovala, co dalšího kromě manželova odchodu od rodiny musela zažívat.

Jelikož ale rodačka z Prahy na lásku nezanevřela, přesně věděla, jaký by měl její nový partner být. "Vysnila jsem si jasnou představu…A pak jsem krátce nato potkala Alessandra. Věřím na to, co člověk vysílá a na co je připravený… Zamilovali jsme se do sebe a do toho, že je nám spolu dobře," popsala dále příběh jako z pohádky šarmantní modelka, jež se v posledních letech věnuje převážně herectví v italských komediích.

Maminka synů Louise (16) a Davida (13) je šťastná po boku dědice automobilky Fiat již několik let. To, že se rodiče tříleté Vivienne v červnu vzali, na jejich soužití mnoho nezměnilo, jak krásná Alena Šeredová odpověděla na dotaz redakce ŽivotvČesku.cz, jak hodnotí tři měsíce v manželství. "Moc se toho doma nezměnilo, přece spolu žijeme již dlouho. Ale pořád si s kamarády povídáme o tom, jak to byl úžasný víkend… Tak jsme si to užili, že by to chtělo opakovat každé léto," uvedla okouzlující brunetka, že na svůj velký den jen tak nezapomene.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.