Kamery na každém rohu kvůli stalkerům. Lucie Vondráčková ze strachu zabezpečila dům. Přítel Petr Vojnar promluvil o násilí

Zpěvačka Lucie Vondráčková
Zpěvačka Lucie Vondráčková
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 17. 8. 2021

Láskyplný vztah Lucie Vondráčkové (41) a pohledného moderátora Petra Vojnara (45) se stal předmětem zájmu mnoha lidí. Nežádoucí pozornost zpěvačku přiměla nakonec k tomu, aby si kolem domu nechala od profesionálů nainstalovat kamery, které budou monitorovat okolí a hlídat bezpečí její rodiny. "Je dobře, že si tam kamery dala a ukázala to na Instagramu. Udělal bych to také," reagoval její nový partner pro ŽivotvČesku.cz.

Krásná zpěvačka, která je mimo jiné maminkou dvou synů, Matyáše (9) a šestiletého Adama, se rozhodla k důležitému kroku - ten by měl vést k jejímu klidnějšímu spánku. Protože má jako známá osobnost přirozeně problémy s dotěrnými lidmi, kteří ji »stalkují«, chtěla s nežádoucími návštěvníky rázně zatočit.

Na svém instagramovém profilu zveřejnila video, ve kterém jí profesionálové instalují bezpečnostní kamery sledující prostor kolem domu. Napsala k němu krátký komentář. "Bránila jsem se jim, ale nešlo jinak… Stop stalkers," vyjádřila se k příspěvku, čímž vyslala jasný vzkaz všem, kteří mají v úmyslu jakkoli narušovat její soukromí.

Její nový partner Petr Vojnar vysvětlil, že na rozhodnutí ohledně instalace kamer měl velký podíl on sám. "Je dobře, že si tam kamery dala a ukázala to na Instagramu. Udělal bych to také. Stalkery tam má celý život, co vím. Já osobně, kdyby se mi to dělo, tak bych je vytahal za uši, až by je to bolelo, aby si to pamatovali. To se přeci v normální společnosti nedělá, že se leze lidem do soukromí" napsal v SMS zprávě na dotaz redakce ŽivotvČesku.cz partner Petr Vojnar.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.