Kandiduji do Sněmovny a jednou zkusím prezidenta, kulturista Filip Grznár vstoupil do politiky

Kulturista Filip Grznár
Kulturista Filip Grznár
Foto: Profimedia
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 24. 8. 2021

Sportovce politika vždy lákala a dál lákat bude. Jako příklad lze jmenovat hokejisty Jiřího Šlégra (50), Dominika Haška (56) či bývalého skokana na lyžích Pavla Ploce (57). Vstup do politiky ohlásil také kulturista Filip Grznár (36), který se chce dostat do Poslanecké sněmovny. "Nejdu tam kvůli penězům, tam si naopak pohorším, jako podnikatel vydělám daleko více. Jdu tam kvůli tomu, že už se nemohu dívat na to, co se tady děje," řekl pro ŽivotvČesku.cz ke startu politické kariéry.

Do Sněmovny by se ráda dostala těžká váha. Kulturista Filip Grznár oznámil, že poslancem se chce stát kvůli tomu, aby reálně začal dělat něco s úrovní života v Česku.

"Jsem hostem na kandidátce hnutí Prameny, ale jsem bez politické příslušnosti, kandiduji tedy sám za sebe a do politiky fakt nejdu kvůli penězům," řekl pro ŽivotvČesku.cz Filip Grznár a vysvětlil, proč se do volebního klání pustil.

"Jako poslanec bych si přišel na peníze, které vydělám jako podnikatel úplně v pohodě. Vlastně vydělám daleko více a poslancování mě bude finančně brzdit. O peníze mi tedy fakt nejde, ale už se na to nemohu koukat. Pořád se říká, že jsou to nejdůležitější volby od roku 1989, já si to myslím také, tak to chci řešit, protože co se tady děje, třeba v souvislosti s koronavirem, to nemá obdoby," dodal bojovně naladěný Grznár.

"Pokud by nevyšla Sněmovna, tak slibuji, že až mi bude přes 40, tak zkusím kandidovat i na prezidenta," doplnil v odlehčeném tónu plzeňský rebel.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.