Kapačka a nechutenství, nikoliv boj o život. Dcera Karla Gotta promluvila o svém zdravotním stavu

Karel Gott se svou dcerou Dominikou
Karel Gott se svou dcerou Dominikou
Foto: nextfoto.cz

Dominika Gottová (47) podle informací jejího ctitele měla být ve vážném stavu v nemocnici. A dokonce v ohrožení života. Taková zpráva rezonovala v sobotu médii. Dcera zesnulého Karla Gotta (†80) se poprvé ke svému zdravotnímu stavu vyjádřila. "Nejsem hospitalizovaná a ani jsem být neměla. A nejsem ve vážném stavu," uvedla pro ŽivotvČesku.cz v zaslaném vyjádření.

Podle původních informací měla Gottová v Nemocnici na Bulovce podstoupit několik vyšetření, včetně gastroskopie a rentgenu plic. Měla údajně silný kašel, zadýchávala se a u lékaře jí naměřili velmi vysoký tlak, to vše mělo souviset i s jejími dlouhodobými problémy s játry kvůli cukrovce.

"Chci se touto cestou vyjádřit k informacím médií o mém zdravotním stavu. Jsem naprosto v šoku, jak si někdo, bez mého vědomí, dovolí komentovat veřejně mé zdraví," uvedla pro ŽivotvČesku.cz Dominika Gottová s tím, že není hospitalizovaná a ani být neměla.

"Na vyšetření do nemocnice mne poslal můj lékař, protože mi několik dní nebylo dobře kvůli lékům, které beru na vysoký tlak. Kapačku jsem dostala proto, že jsem několik dní kvůli nevolnostem nejedla. Více se ke svému zdravotnímu stavu vyjadřovat nechci. Velice mne mrzí, že toto naopak udělal člověk, který bez mého svolení o mém stavu veřejně mluvil a ještě vše zdramatizoval. Jsem tímto člověkem, který absolutně nectí lékařské tajemství, velice zklamána," poukázala dcera Karla Gotta na skutečnost, že některá média o jejím zdravotním stavu informoval její kamarád Petr Veselý, jehož média v minulosti označovala jako »šíleného fanouška« zpěvačky Ivety Bartošové (†48).

"Víkend trávím doma a je mi lépe. Věnuji se přípravě nové knihy o mé rodině a dalším projektům, které souvisí s odkazem mého tatínka. Pevně věřím, že letošní rok dovolí, aby se mohlo konat několik vzpomínkových akcí na něj. Jsem také velice zvědavá na jeho autobiografii, kterou za života rozepsal. Jeho řádky si velmi ráda přečtu, jen se bojím toho, že knihu za tatínka dodělává někdo jiný a nejsem si jistá, zda bude dopsána tak, jak by si představoval," upřesnila Dominika Gottová ke svému současnému stavu ve vyjádření, které zaslala do redakce ŽivotvČesku.cz.

"Ráda bych, aby se na tatínka vzpomínalo pravidelně a aby se má rodina stavěla čelem k projektům a akcím, které se ho týkají. Od podzimního oznámení Pražského hradu, že in memoriam obdržel od pana prezidenta nejvyšší státní vyznamenání, jsem to byla pouze já, kdo panu prezidentovi veřejně za tatínka poděkovala. Má rodina mlčí, stejně tak ve chvílích, kdy je tatínek veřejně napadán. Nerozumím tomu a ráda bych, aby bylo o tatínkův odkaz lépe pečováno," dodala dcera zesnulé pěvecké legendy pro ŽivotvČesku.cz.

Matka Dominiky Gottové (85) a bývalá partnerka zesnulého zpěváka Karla Gotta (†80) bojuje ...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu