Karel Janeček a Lilia Khousnoutdinova vstupují do svazku manželského. Nevěsta se podělila o poslední dojmy před svatbou

Lilia Khousnoutdinova a Karel Janeček
Lilia Khousnoutdinova a Karel Janeček
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 21. 12. 2021

Podnikatel, matematik a miliardář Karel Janeček (48) a jeho partnerka Lilia Khousnoutdinova (33) v úterý vstoupí do svazku manželského. Vybrali si magické datum svatby 21. 12. 2021 a svatbě, která se bude konat v husitském kostele, předcházely velké přípravy. Proto poslední slova nevěsty před velkým dnem dávají smysl. "Jsem unavená," svěřila Lilia Khousnoutdinova pro ŽivotvČesku.cz.

Karel Janeček a Lilia Khousnoutdinova už za sebou jednu svatbu mají. V roce 2017 uzavřeli buddhistický sňatek, letos se ale rozhodli svůj vztah zpečetit i oficiálně a tradičně. Rodiče tříleté Isabely a půlročního Karla si vybrali magické datum se čtyřmi dvojkami a třemi jedničkami, na které připadá i zimní slunovrat.

Krátce před svatbou trávila Lilia Khousnoutdinova doma jen pramálo času. Například pouhé tři dny před velkým dnem si na poslední chvíli zkoušela svatební šaty. V salonu slavné módní návrhářky Blanky Matragi (68) si vybrala jeden z jejích starších kousků.

Z důvodu koronavirových opatření se nyní nemohou svatby konat o velkém počtu hostů, v kostele proto sňatku miliardáře a podnikatele bude přihlížet jen několik málo blízkých. "Tam je pozváno 33 lidí, u stolu na hostině nás bude o něco víc, ale do té povolené stovky se určitě vejdeme," řekla portálu Super.cz Khousnoutdinova.

Poslední chvíle před velkým dnem byly pro nevěstu pochopitelně značně vyčerpávající. "Jsem unavená," svěřila se Lilia Khousnoutdinova redakci ŽivotvČesku.cz v předvečer svatby, která bude stvrzením lásky dvou na duchovní úrovni silně propojených lidí.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.