Karel Vágner v šoku, o stěhování Simony Krainové s manželem a dětmi do Dominikánské republiky nevěděl. Oni mi nic neříkají, svěřil se

Skladatel Karel Vágner
Skladatel Karel Vágner
Foto: nextfoto.cz
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 10. 5. 2022

Před časem se modelka Simona Krainová (49) na sociálních sítích pochlubila, že se i s rodinou stěhuje natrvalo do Dominikánské republiky. Nyní ovšem vyšlo najevo, že o tom s manželem, podnikatelem Karlem Vágnerem mladším (46), tak trochu zapomněli říct Karlu Vágnerovi (80), kterému tak nečekaně zmizeli dva vnuci za velkou louži. "Nebudete mi to věřit, ale já o tom vůbec nic nevím," překvapeně řekl hudební skladatel pro ŽivotvČesku.cz.

V rozvětvené rodině hudebního skladatele Karla Vágnera zřejmě panují poněkud komplikované vztahy. Jeho syn, podnikatel Karel Vágner mladší, spolu s manželkou Simonou Krainovou a syny Brunem (9) a Maxem (12) se rozhodli zkusit své štěstí jinde, a tak se odstěhovali do Dominikánské republiky.

S touto velkou novinkou se spokojená modelka nedávno pochlubila na sociální síti Instagram, kde jí lidé vesměs gratulovali k novému začátku a popřáli vše nejlepší.

Ukázalo se však, že manželé dědečkovi svých synů o stěhování vůbec nic neřekli, jak sám skladatel Karel Vágner pro ŽivotvČesku.cz přiznal. "Nebudete mi to věřit, ale já o tom vůbec nevím. Oni mi vůbec nic neříkají," zaskočeně odpověděl na dotaz redakce ŽivotvČesku.cz, co na stěhování syna říká.

"Poslední zprávu, kterou od nich mám, je to, že jsou v Dominikánské republice, ale myslel jsem, že jsou na dovolené, neříkali mi, že by se tam přesouvali natrvalo. Teď o tom slyším podruhé, dozvěděl jsem se to teprve včera," uvedl pro ŽivotvČesku.cz viditelně zaskočený Karel Vágner.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.