Karen z Kroku za krokem je dnes k nepoznání. Angela Watsonová mnohé změnila a je krásná jako zamlada

Herečka Angela Watsonová
Herečka Angela Watsonová
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 22. 1. 2021

Karen Fosterová z Kroku za krokem byla krásná, sebevědomá, možná až trochu namyšlená a ne zrovna nejbystřejší žena. Její představitelka Angela Watsonová (45) tvrdila, že podobu se svou postavou vidí, hloupost a nezdravou sebelásku vynechávaje. I dnes se pokouší věnovat herectví, ale to se jí příliš nedaří. Soustředí se tedy hlavně na zpěv a na sport, který je její nejoblíbenější volnočasovou aktivitou a udržuje ji mladou.

Angela Watsonová vždy více tíhla ke zpěvu než k herectví, které jí do života přihrála náhoda, když byla objevena hledačem talentů. "Když jsem vyrůstala, byla jsem pořád se svou rodinou. Moje babička, jejích 5 bratrů a její sestra měli vlastní kapelu a hráli a zpívali country. Tak se zrodil můj vztah k hudbě,“ popsala půvabná herečka své dětství webu hometowncountrymusic.com.

Skutečnou vášeň v Angele probudila až touha po vítězství. "Když mi bylo 11, šla jsem na svou první dětskou soutěž krásy, v těch jsem pak pokračovala. V talentových částech jsem stepovala a vždy mě někdo porazil, jednou jsem se ale rozhodla, že chci vyhrát a tak jsem zazpívala,“ vysvětlila Watsonová, jak se polehoučku vydala na hudební dráhu.

Naposledy Angela vydala vánoční píseň We Love Santa Claus a chystá další. "Pracuji na nové tvorbě a nahrávám. Jsem často ve studiu. Občas také zajdu na nějaký konkurz do televize nebo do filmu. Kdybych nezpívala, věnovala bych se tomu víc. Nebo bych cvičila asistenční psy,“ řekla pracovně zaneprázdněná herečka s velkým srdcem.

Ve volném čase se Angela Watsonová věnuje manželovi, herci Brianu Nahasovi, za kterého se provdala v roce 2020. "Oba jsme oddaní sportu. Jezdíme na kole, hrajeme tenis, plaveme, běháme, cvičíme jógu. Děláme tak trochu od všeho něco,“ vysvětlila Karen z Kroku za krokem, čemu vděčí za svou postavu.

Když zrovna aktivně nesportuje, nepohrdne televizí, online setkáními nebo čtením. "S manželem sledujeme Svatbu na první pohled. Ráda chodím do kostele, mše jsou teď ale jen po internetu. A také studuji bibli, čtu ji často a ráda,“ dodala skvěle vypadající a aktivní Angela.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.