Karla Mráčková ukázala výstavní postavu v plavkách. Nic nevynechávám a nijak se nehlídám, prozradila. Popsala, jak cvičí

Bývalá rosnička Karla Mráčková
Bývalá rosnička Karla Mráčková
Foto: Se svolením Karly Mráčkové
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 7. 9. 2021

Bývalá rosnička a moderátorka nejúspěšnější tuzemské komerční stanice Karla Mráčková (48) byla jednou z nejoblíbenějších televizních tváří. Fanoušci ji dnes sice na obrazovkách nevídají, ale mohou ji sledovat na sociálních sítích. Tam nyní umístila snímek v plavkách a mnohým vyrazila dech, i jako maminka tří dětí má totiž výstavní postavu. "Já si myslím, že to je hodně genetická záležitost," řekla pro ŽivotvČesku.cz Karla Mráčková a popsala, j

Od října 1995 se Karla Mráčková pravidelně objevovala na obrazovkách v relaci o počasí a stala se jednou z nejpopulárnějších rosniček. Přestože jako moderátorka v televizi už nějakou dobu nepůsobí, nijak výrazně se nezměnila a je stále velmi atraktivní. Nynější mluvčí České zemědělské univerzity se na sociální síti pochlubila snímkem v plavkách a svým fanouškům naprosto učarovala perfektní postavou.

"Já si myslím, že to je hodně genetická záležitost. Ženy z rodiny, které jsem stačila zažít, jako mou maminku a babičku z tatínkovy strany, byly extrémně štíhlé a čím byly starší, tím byly štíhlejší a tím víc jim to slušelo. Tenkrát ještě nebyly v kurzu botoxy a výplně, ony stárly přirozeně a věk jim spíše prospíval. Já na tom ale s postavou nejsem ani zdaleka tak dobře, jako ony," řekla pro ŽivotvČesku.cz Karla Mráčková, co má podle ní vliv na její štíhlou postavu.

Bývalá rosnička má ve svém časovém rozvrhu prostor i na sport. I díky tomu se pak nemusí omezovat v jídelníčku. "Co se týká pohybu, tak chodím běhat a doma sama cvičím jógu. Už ve škole mě nechávala paní učitelka předcvičovat rozcvičky a vést celou hodinu. Možná by se nějaký profesionál trochu divil, ale mně to vyhovuje a tak to praktikuji," popsala někdejší moderátorka pro ŽivotvČesku.cz, jakým disciplínám se věnuje.

Co se týká stravy, má mluvčí ČZU jednu zásadu. "Mně se všichni smějí, kolik toho sním. Když se ještě kupovalo jídlo v krabičkách, tak jsem byla schopná půl dne mluvit o tom, proč jsem ke svíčkové dostala jen tři knedlíky (směje se). Jím klasická česká jídla, nic nevynechávám a nijak se nehlídám. Jen se snažím nejíst na noc, večeřím maximálně v šest hodin večer," dodala Karla Mráčková pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.