Karlos Vémola a Lela Ceterová si užívají Itálii. Kráska ukázala odhalené bříško a řekla, v čem je dovolená v těhotenství jiná

Lela Ceterová a Karlos Vémola u moře
Lela Ceterová a Karlos Vémola u moře
Foto: Se svolením Lely Ceterové
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 15. 9. 2021

Zápasník MMA Karlos Vémola (36) má po svém boku okouzlující ženu a velmi se těší na rozšíření své rodiny. Lela Ceterová (31) by už v prosinci měla na svět přivést jejich druhého společného potomka. Před velkou událostí vyrazili na dovolenou do Itálie. "Konečně jsem mohla letět někam, kam mi to doktor povolil," řekla slovenská modelka pro ŽivotvČesku.cz.

Na konci dubna Lela Ceterová a Karlos Vémola oznámili, že se jejich téměř dvouletá dcera Lilinka dočká sourozence. Od té doby prožívá slovenská kráska složité časy, protože je na rizikovém těhotenství a během požehnaného stavu se musí hodně hlídat. Dokonce pro ŽivotvČesku.cz přiznala, že jí lékaři zakázali zvedat i dceru Lilinku, což Lele hodně zkomplikovalo péči o rodinu.

"Lékaři mi opravdu řekli, ať nic nedělám, nic nezvedám, nikam nechodím a jsem v klidu. Nesmím vůbec namáhat tělo a hlavně nesmím zvedat dceru, což jinak dělám pořád. Lilinka je nyní na týden u Karlosovy maminky. Babička Janka je moc skvělá a dobře spolu vycházíme. Jsem moc ráda za to, jaká je," přiznala Lela na začátku léta s tím, že vůbec neví, jak vše zvládne.

Nakonec se tělo Lely Ceterové uklidnilo a po konzultaci s lékaři mohla dokonce odletět k moři. "Konečně jsem mohla letět někam, kam mi to doktor povolil. Jsme v Taormině na Sicílii, je to jen dvě hodiny letu, dalo se to zvládnout. Poprvé jsem se mohla v jiném stavu koupat a opalovat a mám z toho velkou radost," popsala své pocity pro ŽivotvČesku.cz a přidala fotku, na které vypadají s Karlosem velmi spokojeně a šťastně, navíc se rafinovaně pochlubila bříškem, které se čím dál více zakulacuje. Klidný pobyt u moře pomohla zajistit obětavá babička.

"Lilinka je u babičky, kde vůbec nestrádá, protože tam má stejně staré kamarádky. Přiznám se, že tentokrát jsem ji s sebou brát nechtěla. Je tady opravdu velké horko, do toho jsem těhotná, pořád unavená, chtěla jsem si opravdu pořádně odpočinout. Každá máma ví, že když jste v takovém stavu, tak péče o další dítě zmáhá," popsala své pocity Lela Ceterová pro ŽivotvČesku.cz zcela otevřeně.

V prosinci se rodina Karlose Vémoly rozroste. Bude mít druhé dítě s Lelou, třetí potomek žije s matkou v Londýně. Kvůli rizikovém těhotenství byla přesunuta svatba na příští rok. Ale to páru vůbec nevadí. "Já bych si tu veselku v takovém stavu ani neužila, za rok to bude lepší," přiznala pro ŽivotvČesku.cz Lela se smíchem.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.